(0)
heart icon

MADAME JUSTINE Serum Do Twarzy C- Bomb Vit c 10% Rozjaśniająco-napinające 30 ml

5906660514138
Serum rozjaśniająco- wygładzające z witaminą C i kwasem hialuronowym o działaniu odżywczym, rozświetlającym, napinającym. Serum redukuje przebarwienia, poprawia metabolizm skóry (uszczelnia małe naczynia krwionośne), odmładza i rozjaśnia skórę. Polecany do skóry podrażnionej, naczynkowej, z przebarwieniami. Sposób użycia: niewielką ilość serum wmasować w oc...

MADAME JUSTINE heart icon
Serum Do Twarzy C- Bomb Vit c 10% Rozjaśniająco-napinające 30 ml

5906660514138
(0)

48.99 zł

58.99 zł

10.00 zł taniej, oszczędzasz 17%

30 ml 1 ml / 1.63 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Serum rozjaśniająco- wygładzające z witaminą C i kwasem hialuronowym o działaniu odżywczym, rozświetlającym, napinającym. Serum redukuje przebarwienia, poprawia metabolizm skóry (uszczelnia małe naczynia krwionośne), odmładza i rozjaśnia skórę. Polecany do skóry podrażnionej, naczynkowej, z przebarwieniami. Sposób użycia: niewielką ilość serum wmasować w oczyszczoną skórę twarzy i szyi, pozostawić do wchłonięcia. Do częstego stosowania, efekt rozjaśnienia przebarwień widoczny po 2 tygodniach regularnego stosowania. Przechowywać w warunkach pokojowych w oryginalnej, zamkniętej butelce. Delikatna zmiana koloru serum jest procesem naturalnym.
 • Serum rozjaśniająco- wygładzające z witaminą C i kwasem hialuronowym o działaniu odżywczym, rozświetlającym, napinającym. Serum redukuje przebarwienia, poprawia metabolizm skóry (uszczelnia małe naczynia krwionośne), odmładza i rozjaśnia skórę. Polecany do skóry podrażnionej, naczynkowej, z przebarwieniami. Sposób użycia: niewielką ilość serum wmasować w oczyszczoną skórę twarzy i szyi, pozostawić do wchłonięcia. Do częstego stosowania, efekt rozjaśnienia przebarwień widoczny po 2 tygodniach regularnego stosowania. Przechowywać w warunkach pokojowych w oryginalnej, zamkniętej butelce. Delikatna zmiana koloru serum jest procesem naturalnym.
 • AQUA, HYALURONIC ACID, ASCORBIC ACID, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN
 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %