(0)
heart icon

MADAME JUSTINE Serum Do Twarzy Collagene-hyaluronic Napinająco-odżywcze 30 ml

5906660514015
Serum na bazie kwasu hialuronowego z kolagenem (wyciąg z drożdży) o działaniu napinającym i odżywczym. Serum spłyca zmarszczki, rozświetla i odmładza skórę. Idealne jako baza pod makijaż. Polecany do skóry normalnej i mieszanej. Sposób użycia: niewielką ilość serum wmasować w oczyszczoną skórę twarzy, pozostawić do wchłonięcia. Unikać kontaktu z oczami. Do ...

MADAME JUSTINE heart icon
Serum Do Twarzy Collagene-hyaluronic Napinająco-odżywcze 30 ml

5906660514015
(0)

49.99 zł

58.99 zł

9.00 zł taniej, oszczędzasz 15%

30 ml 1 ml / 1.67 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Serum na bazie kwasu hialuronowego z kolagenem (wyciąg z drożdży) o działaniu napinającym i odżywczym. Serum spłyca zmarszczki, rozświetla i odmładza skórę. Idealne jako baza pod makijaż. Polecany do skóry normalnej i mieszanej. Sposób użycia: niewielką ilość serum wmasować w oczyszczoną skórę twarzy, pozostawić do wchłonięcia. Unikać kontaktu z oczami. Do częstego stosowania. Przechowywać w warunkach pokojowych w oryginalnej butelce.
 • Serum na bazie kwasu hialuronowego z kolagenem (wyciąg z drożdży) o działaniu napinającym i odżywczym. Serum spłyca zmarszczki, rozświetla i odmładza skórę. Idealne jako baza pod makijaż. Polecany do skóry normalnej i mieszanej. Sposób użycia: niewielką ilość serum wmasować w oczyszczoną skórę twarzy, pozostawić do wchłonięcia. Unikać kontaktu z oczami. Do częstego stosowania. Przechowywać w warunkach pokojowych w oryginalnej butelce.
 • AQUA, YEAST EXTRACT, HYALURONID ACID, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN
 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %