(0)
heart icon

MADAME JUSTINE Serum Do Twarzy Retinol Boost Wypełniający Zmarszczki 30 ml

5906660514091
Delikatne serum na bazie kwasu hialuronowego z retinolem (wyciąg z lucerny) i mocznikiem o działaniu wypełniającym zmarszczki. Serum wspomaga syntezę kolagenu, działa silnie nawilżająco. Polecany do każdego rodzaju skóry. Sposób użycia: niewielką ilość serum wmasować w oczyszczoną skórę twarzy, pozostawić do wchłonięcia. Unikać kontaktu z oczami. Do stosowan...

MADAME JUSTINE heart icon
Serum Do Twarzy Retinol Boost Wypełniający Zmarszczki 30 ml

5906660514091
(0)

58.99 zł

68.99 zł

10.00 zł taniej, oszczędzasz 14%

30 ml 1 ml / 1.97 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Delikatne serum na bazie kwasu hialuronowego z retinolem (wyciąg z lucerny) i mocznikiem o działaniu wypełniającym zmarszczki. Serum wspomaga syntezę kolagenu, działa silnie nawilżająco. Polecany do każdego rodzaju skóry. Sposób użycia: niewielką ilość serum wmasować w oczyszczoną skórę twarzy, pozostawić do wchłonięcia. Unikać kontaktu z oczami. Do stosowania 2 razy dziennie. Nie stosować przed silną ekspozycją na słońce. Przechowywać w warunkach pokojowych w oryginalnej, zamkniętej butelce.
 • Delikatne serum na bazie kwasu hialuronowego z retinolem (wyciąg z lucerny) i mocznikiem o działaniu wypełniającym zmarszczki. Serum wspomaga syntezę kolagenu, działa silnie nawilżająco. Polecany do każdego rodzaju skóry. Sposób użycia: niewielką ilość serum wmasować w oczyszczoną skórę twarzy, pozostawić do wchłonięcia. Unikać kontaktu z oczami. Do stosowania 2 razy dziennie. Nie stosować przed silną ekspozycją na słońce. Przechowywać w warunkach pokojowych w oryginalnej, zamkniętej butelce.
 • AQUA, UREA, MEDICAGO SATIVA (ALFAALFA EXTRACT), HYALURONIC ACID, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN
 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %