AKCESORIA

AKCESORIA

(58 produktów)

Marzysz o perfekcyjnym make-upie? Takim, który będzie idealnie zaaplikowany, a jednocześnie przetrwa na skórze w nienaruszonym stanie przez wiele godzin. Dobrej jakości kosmetyki to oczywiście podstawa. Jednak równie istotne jest to, czym nałożysz je na skórę. Palce dłoni nie wystarczą! Sięgnij po profesjonalne akcesoria do makijażu, które przygotowały dla Ciebie drogerie Natura. Zestawy pędzli, gąbeczki do makijażu, a także przybory do wykonywania manicure – to wszystko znajdziesz w tej kategorii. Sprawdź nasze aktualne promocje i złóż zamówienie!

Pędzle i gąbki do makijażu
Lwią część produktów w tej kategorii stanowią przybory niezbędne do wykonania makijażu twarzy i oczu. Podstawa to oczywiście pędzle. Natura zapewnia Ci dostęp do akcesoriów sprawdzonych i cenionych marek, które poradzą sobie z różnego rodzaju kosmetykami i formułami.
Sięgnij po:
  • profesjonalne zestawy pędzli – zarówno tych do wykonywania makijażu twarzy, jak i oczu;
  • pojedyncze pędzle – np. do blendowania cieni, aplikacji podkładu czy konturowania;
  • gąbki do makijażu – przy ich pomocy nałożysz i rozblendujesz wiele kosmetyków, począwszy od podkładu i korektora, na kremowych produktach do konturowania kończąc.
  • Starannie selekcjonujemy akcesoria do makijażu – tak, aby każda osoba mogła znaleźć takie, które wpisują się w jej makijażową rutynę.

Nie tylko przybory do makijażu
Przygotowaliśmy dla Ciebie również akcesoria niezwiązane z makijażem. Sprawdź m.in. pędzle do farbowania włosów, pędzle do maseczek pielęgnacyjnych, rękawice do samoopalacza czy produkty do paznokci. W ramach jednych zakupów możesz się wyposażyć w narzędzia, dzięki którym Twój makijaż i pielęgnacja wejdą na wyższy poziom zaawansowania!
W drogeriach Natura czekają na Ciebie zawsze akcesoria do makijażu sprawdzonych marek. Zaufaj ich jakości i zamów z dostawą do domu w korzystnej cenie.