MANICURE

MANICURE

(762 produktów)

Zadbane dłonie to Twoja wizytówka. Chcesz je wypielęgnować oraz wystylizować? Zrób to w domowym zaciszu, sięgając po produkty do manicure dostępne w drogeriach Natura. Mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać spektakularny efekt na co dzień i na wielkie wyjście.
Odkryj sprawdzone lakiery do paznokci i inne kosmetyki do ich stylizacji. Sprawdź też zestawy do manicure hybrydowego oraz tipsy. Natura to miejsce, gdzie wyposażysz się we wszystkie akcesoria. Sprawdź, co mamy w ofercie i zainspiruj się!

Produkty do manicure klasycznego, hybrydowego i więcej
Zastanawiasz się, co mają do zaoferowania miłośnikom pięknych paznokci drogerie Natura? Tipsy, klasyczne lakiery, żele do paznokci, hybrydy, akcesoria… to wszystko i więcej znajdziesz w jednym miejscu. Zamów wygodnie on-line, a dostarczymy wszystkie produkty, których potrzebujesz, prosto do Twojego domu. A co dokładniej możesz wybrać? Sprawdź między innymi:
  • klasyczne lakiery, które pozwalają szybko i często zmieniać kolor paznokci,
  • bazy pod lakier – zarówno ten klasyczny, jak i hybrydowy. To kosmetyki, które przedłużają trwałość manicure;
  • topy – nadające lakierowi blask i zwiększające efekt trwałości,
  • odżywki – idealne do pielęgnacji paznokci, zarówno jako baza pod klasyczny lakier, jak i w trakcie przerwy pomiędzy wykonywanymi hybrydami oraz innymi formami manicure;
  • akcesoria i ozdoby do paznokci – możesz zamówić m.in. gotowe tipsy, a także dekoracje, które staną się ciekawym akcentem w manicure hybrydowym i klasycznym;
  • urządzenia do wykonywania manicure hybrydowego, w tym lampy.
Sprawdź także zmywacze do paznokci, kleje do tipsów i wiele innych produktów, które pozwolą wyczarować nietuzinkową stylizację paznokci. Bez względu na to, jaki kolor i charakter manicure odpowiada Ci najbardziej, z produktami z drogerii Natura przygotujesz paznokcie sprawnie, bezpiecznie i efektownie!