Ozdabiacze i efekty

Ozdabiacze i efekty

(143 produktów)

Istnieje wiele technik wykonywania manicure do przeprowadzenia w warunkach domowych. W zależności od efektu, jaki chcesz uzyskać, możesz zdecydować się na klasyczną stylizację lub przy użyciu lakierów hybrydowych. Oprócz tego masz możliwość doboru elementów ozdobnych, które urozmaicą nawet nudny manicure. W naszej ofercie znajdziesz ogromny wybór dodatków, dzięki stworzysz efektowną stylizację na specjalne okazje.

Rodzaje ozdób do manicure

Zaletą samodzielnego wykonywania manicure jest to, że możesz eksperymentować z różnymi efektami i dobierać zdobienia według własnego gustu. Przy ich pomocy wdrożysz nawet nietypowe pomysły na stylizację i sprawisz, że twoje paznokcie będą prezentować się wyjątkowo. Nasz asortyment obejmuje akcesoria, dzięki którym wykonany manicure będzie jedyny w swoim rodzaju. W sprzedaży mamy m.in.:

·        folie transferowe,

·        pyłki,

·        żele budujące,

·        waciki bezpyłowe,

·        naklejki,

·        sztuczne paznokcie,

·        brokaty,

·        akcesoria do stylizacji.

Oferowane ozdabiacze możesz wykorzystać zarówno przy klasycznym manicure, jak i do zrobienia hybrydy. U nas znajdziesz szeroki wybór pyłków w różnych odcieniach, a także naklejki tematyczne na specjalne okazje.

Jak używać akcesoriów do zdobienia paznokci?

Poszczególne produkty różnią się od siebie efektem oraz sposobem użycia. W przypadku hybrydy ozdabiacze wymagają utwardzania lampą UV, aby stabilnie przywarły do płytki. Wybierając pyłki lub naklejki do ozdobienia klasycznego manicure, warto je pokryć warstwą topu lub bezbarwnego lakieru. To przedłuży ich trwałość i zapobiegnie odklejaniu się od paznokcia.

Proponowane przez nas ozdabiacze to produkty najwyższej jakości, dlatego sprawdzą się zarówno w warunkach domowych, jak i do użytku w profesjonalnych salonach. Nieustannie wprowadzamy do oferty kolejne nowości, uzupełniając asortyment o dodatki do stylizacji zgodne z obowiązującymi trendami.

Zapraszamy do zapoznania z pełnym asortymentem drogerii, gdzie oprócz ozdób znajdziesz też lakiery i akcesoria do domowej stylizacji paznokci.