Zmywacze do paznokci

Zmywacze do paznokci

(34 produktów)

Potrzebny Ci dobry zmywacz do paznokci? Bez względu na to, czy chcesz usunąć klasyczny lakier, czy ten hybrydowy, w drogeriach Natura bez trudu znajdziesz odpowiedni produkt. Przygotowane przez nas zmywacze do paznokci pozwalają efektywnie i bezpiecznie pozbyć się lakieru i przygotować płytkę paznokcia, także do kolejnego pomalowania. Proponujemy wyłącznie zmywacze sprawdzonych marek. Poznaj je bliżej i zamów wygodnie z dostawą do domu!

Jaki zmywacz do paznokci wybrać?
Zmywacze do paznokci to dość szeroka kategoria produktów. To nie przypadek. Warto pamiętać, że istnieją również różnorodne lakiery – te tradycyjne można usunąć łatwiej, a hybrydowe wymagają zastosowania zmywacza z wysoką zawartością acetonu.

Jak wybrać odpowiedni produkt? Podejmując decyzję, zwróć uwagę na:
  • typ lakieru, który wymaga zmycia – jeżeli masz manicure hybrydowy, potrzebny Ci będzie specjalny zmywacz do hybrydy;
  • to, jak chcesz wykorzystać produkt – w naszym katalogu poza standardowymi zmywaczami znajdują się specjalne pisaki, przy pomocy których skorygujesz tradycyjny manicure, szybko usuwając np. lakier, który zalał skórki;
  • pojemność kosmetyku – w podróży lepiej sprawdzą się wersje mini, łatwiejsze i wygodniejsze do przewożenia.
Przyjrzyj się także właściwościom, jakie mają poszczególne zmywacze – te do usuwania klasycznego lakieru mogą być wzbogacone o witaminy i inne substancje wspierające odżywienie płytki paznokcia.

Jak używać zmywacza do paznokci?
Klasyczny zmywacz do paznokci po prostu nałóż na wacik kosmetyczny i przetrzyj przy jego pomocy poszczególne paznokcie. Uzyskasz natychmiast pożądany efekt. Jeśli masz hybrydy i sięgasz po aceton, paznokcie będą musiały być w nim „odmoczone” przez dłuższy czas. Zacznij od spiłowania wierzchniej warstwy lakieru, później nasącz zmywaczem do hybryd waciki i przyłóż je do paznokci, a następnie zabezpiecz, np. folią. Po ok. 10 minutach lakier odejdzie od płytki paznokciowej. Teraz wystarczy go jedynie „zdrapać” przy pomocy drewnianego patyczka lub innego akcesorium.
Wybierz odpowiedni zmywacz do paznokci i wykonaj w domu profesjonalny zabieg manicure!