Makijaż brwi

Makijaż brwi

(152 produktów)

Nawet perfekcyjnie wykonany makijaż nie będzie kompletny, jeżeli nie zadbasz o odpowiednie podkreślenie oprawy oczu. To one stanowią istotny element twarzy, który odpowiada za jej atrakcyjność. Oprócz starannie wytuszowanych rzęs i aplikacji cieni do powiek, nie można także pomijać brwi, które również potrzebują profesjonalnej stylizacji. W naszej ofercie znajdziesz niezbędne akcesoria i kosmetyki, dzięki którym wymodelujesz kształt łuków i sprawisz, że staną się wyraziste.

Kosmetyki do makijażu brwi

Zgodnie ze współczesnymi trendami brwi mają być naturalne i wystylizowane w symetryczne łuki. Cienkie kreski i mocno wyskubane włoski już dawno stały się niemodne, dlatego, jeżeli nie możesz się pochwalić gęstymi brwiami, warto zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria. Przy pomocy specjalnych kosmetyków nie tylko uzupełnisz ubytki, ale także całkowicie zmienisz kształt łuków bez konieczności wizyty w profesjonalnym salonie. Nasz asortyment obejmuje szeroki wybór produktów do makijażu brwi, wśród których znajdziesz m.in.:

·        kredki,

·        emulsje koloryzujące,

·        henny,

·        pomady,

·        żele,

·        maskary,

·        mydła,

·        cienie,

·        zestawy do stylizacji.

Oferowane produkty różnią się kolorem oraz sposobem aplikacji. Wszystkie pochodzą jednak od znanych i cenionych marek, dlatego możesz mieć pewność, że to produkty najwyższej jakość, które pozwolą ci stworzyć trwały makijaż brwi.

Jak wybrać kosmetyki do makijażu brwi?

Wybierając kosmetyki do makijażu brwi, należy przede wszystkim zwracać uwagę na kolorystykę. Łuki powinny być zbliżone do odcienia naturalnych włosów, gdyż zbyt ciemne mogą postarzać twarz i wyglądać sztucznie. Ważny jest także sposób aplikacji i efekt, jaki chcesz uzyskać. Najbardziej wyraziste podkreślenie łuków wykonasz przy pomocy kredki do brwi, która służy do obrysowania konturu. Wypełnienie lepiej wykonać cieniem lub maskarą, gdyż to gwarantuje naturalny efekt. Z ujarzmieniem niesfornych włosków poradzą sobie natomiast żele, pomady i mydła do stylizacji, dlatego wybór kosmetyku powinien być podyktowany twoimi potrzebami.

Zapraszamy do zakupu!