Tusze do rzęs

Tusze do rzęs

(125 produktów)

Długie i gęste rzęsy sprawiają, że oczy wydają się większe i bardziej atrakcyjne. Nie każda kobieta może się jednak pochwalić taką oprawą, dlatego w takim przypadku ratunkiem mogą okazać się maskary. To podstawowe kosmetyki do makijażu oczu, bez których żaden make-up nie będzie kompletny. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór tuszów do rzęs, przy pomocy których uzyskasz spektakularne efekty bez konieczności wizyty w profesjonalnym salonie.

Rodzaje tuszów do rzęs

Nasz asortyment obejmuje jedynie produkty renomowanych marek, co daje pewność ich trwałości i bezpieczeństwa. W sprzedaży mamy zarówno klasyczne tusze do rzęs, jak i te pochodzące z najnowszych kolekcji znanych producentów. Poszczególne maskary różnią się kolorem, rodzajem szczoteczki oraz efektem, jak możesz uzyskać po aplikacji na rzęsy. W zależności od pełnionej funkcji, możemy wyróżnić tusze:

·        pogrubiające,

·        wydłużające,

·        podkręcające,

·        wodoodporne,

·        wielofunkcyjne.

Niektóre dostępne u nas tusze zostały wzbogacone o specjalne drobinki, które osadzają się na rzęsach i maksymalnie wydłużają oraz pogrubiają włoski. U nas znajdziesz także klasyczne maskary w kolorze głębokiej czerni, brązowego, a nawet w nietypowych wariantach, które sprawdzą się na imprezę lub specjalną okazję.

Jak wybrać tusz do rzęs?

Przy wyborze tuszu do rzęs należy kierować się swoimi potrzebami oraz efektem, jak chcesz uzyskać. Do krótkich włosków sprawdzą się maskary z cienką, gumową szczoteczką, która precyzyjnie pokryje rzęsy już od nasady. Gdy zależy ci na zwiększeniu objętości, wybierz tusz z końcówką o gęsto osadzonym włosiu, który optycznie pogrubi włoski. W sprzedaży mamy ponadto wielofunkcyjne maskary, które jednocześnie wydłużają, pogrubiają i podkręcają rzęsy. Takie produkty charakteryzują się specjalnie wyprofilowaną szczoteczką o nierównomiernych włoskach i zapewniają najlepsze efekty. U nas znajdziesz także specjalne odżywki i bazy na rzęsy, dzięki którym włoski staną się mocniejsze, dłuższe i odżywione.

Zapraszamy do zapoznania z pełny asortymentem drogerii!