Bazy pod makijaż

Bazy pod makijaż

Za pomocą starannie wykonanego makijażu można zamaskować niedoskonałości cery, optycznie wymodelować twarz oraz podkreślić naturalną urodę. Sama technika nakładania kosmetyków jednak nie wystarczy, gdyż ważne jest także to, aby make-up był trwały i nie tworzył efektu sztucznej maski. Najlepsze rezultaty osiągniesz, aplikując bezpośrednio na skórę bazę pod makijaż jeszcze zanim przystąpisz do nakładania podkładu i korektora. To wielozadaniowy kosmetyk, dzięki któremu make-up będzie się prezentował atrakcyjniej i dłużej utrzyma się w nienaruszonym stanie.

Do czego służy baza pod makijaż?

Niewiele osób może się pochwalić nieskazitelnie gładką cerą bez przebarwień i niedoskonałości. Jej kolory można wyrównać za pomocą podkładu, jednak nie zawsze to wystarczy. Przed zaaplikowaniem fluidu warto nałożyć na twarz bazę pod makijaż, która ma na celu zatuszowanie drobnych mankamentów cery i przedłużenie trwałości pozostałych specyfików do malowania. Możesz jej używać codziennie lub tylko w sytuacjach, kiedy potrzebujesz utrwalić make-up, aby wytrzymał w nienaruszonym stanie przez długi czas. Zadaniem bazy pod makijaż jest ponadto:

·        wygładzenie skóry,

·        zamaskowanie niedoskonałości i drobnych zmarszczek,

·        nawilżenie i zapobieganie utracie wody,

·        ukrycie blizn,

·        zmatowienie cery,

·        ograniczenie wytwarzania sebum,

·        zapobieganie świeceniu się skóry,

·        wyrównanie kolorytu,

·        utrwalenie makijażu,

·        zredukowanie rozszerzonych porów.

Baza pod makijaż jest w stanie znacząco poprawić wygląd makijażu, zwłaszcza jeżeli twoja cera nie jest idealna. Oprócz tego, że maskuje niedoskonałości, to pozostawia na skórze ochronny film, który zapobiega utracie wody i zapewnia wysoki poziom nawilżenia.

Jak wybrać bazę pod makijaż?

Nasz asortyment obejmuje szeroki wybór produktów od znanych i cenionych marek. W sprzedaży mamy zarówno uniwersalne bazy do każdego rodzaju cery, jak i specyfiki o silnych właściwościach regenerujących i nawilżających. Wybierając kosmetyk, należy zwracać uwagę na aktualne potrzeby i kondycję skóry i zdecydować się na preparat o odpowiednich właściwościach.

Zapraszamy do zakupu!