Bronzery

Bronzery

(51 produktów)

Za pomocą makijażu można zamaskować niedoskonałości i podkreślić naturalną urodę. Istnieją także triki, dzięki którym optycznie wymodelujesz twarz, wysmuklisz ją i sprawisz, że będzie wyglądała atrakcyjniej. Taki efekt osiągniesz poprzez konturowanie twarzy, które polega na nakładaniu kosmetyków w różnych odcieniach na określone partie. Do tego celu używa się bronzera, który pomoże ci stworzyć trójwymiarowy makijaż i podkreślić rysy twarzy.

Rodzaje bronzerów

Bronzer to wszechstronny kosmetyk, którego nie może zabraknąć w damskiej kosmetyczce. Jego podstawowym zadaniem jest uzyskanie efektu delikatnej opalenizny, dzięki czemu twarz będzie wyglądać świeżo i młodzieńczo. Bronzerów używa się też do konturowania, które jest obecnie jedną z najpowszechniej stosowanych technik makijażowych. Polega ona wymodelowaniu konturu twarzy poprzez nałożenie na wybrane partie bronzera oraz rozświetlacza w kontrastującym odcieniu. W zależności od metody nakładania make-upu oraz efektu, jaki chcesz uzyskać, do wyboru masz bronzery w:

·        płynie,

·        kamieniu,

·        kulkach,

·        kremie,

·        sztyfcie.

W sprzedaży mamy także paletki, które składają się z kilku bronzerów w różnym odcieniu lub zestawy do konturowania, zawierające także rozświetlacz i róż.

Jak używać bronzera?

Istnieje kilka technik nakładania bronzera, a sposób aplikacji zależy od umiejętności oraz rodzaju używanego produktów. Zgodnie z zasadami konturowania, bronzer powinno się nakładać na kości policzkowe, wzdłuż skrzydełek nosa, przy włosach oraz w okolicach skroni. W ten sposób sprawisz, że twarz będzie wydawać się smuklejsza i proporcjonalna. Bronzera możesz użyć także w celu uzyskania delikatnej opalenizny, wówczas możesz delikatnie oprószyć nim całą twarz lub tylko wybrane okolice. Ważne jest to, aby przy wyborze kosmetyku kierować się odcieniem swojej karnacji, dzięki czemu makijaż będzie wyglądać naturalnie.

Zapraszamy do zapoznania z pełnym asortymentem naszej drogerii. Znajdziesz tu bronzery i palety do konturowania znanych marek w atrakcyjnych cenach.