Korektory

Korektory

(92 produktów)

Nie każdy może się pochwalić idealną cerą bez wyprysków, niedoskonałości i przebarwień. Efekt nieskazitelnie gładkiej skóry o wyrównanym kolorycie możesz jednak uzyskać dzięki odpowiednio dobranym kosmetykom. Oprócz podkładu i pudru obowiązkowym elementem w damskiej kosmetyczce powinien być korektor, który poradzi sobie z zamaskowaniem defektów na twarzy. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór kosmetyków, które sprawią, że twój makijaż zawsze będzie wyglądał idealnie.

Rodzaje korektorów do twarzy

Czasami nawet mocno kryjący podkład nie wystarczy, aby skutecznie zamaskować niedoskonałości cery. W takich przypadkach często jedynym ratunkiem jest korektor, który charakteryzuje się gęstszą konsystencją oraz wyższym poziomem krycia. Powinien być dobrany pod kątem odcienia cery i idealnie się z nią stapiać, aby efekt był naturalny. Ponadto należy zwracać uwagę także na przeznaczenie poszczególnych produktów, gdyż obok uniwersalnych korektorów do twarzy znajdziesz także kosmetyki przeznaczone do konkretnego celu. Nasz asortyment obejmuje różnorodne korektory, które różnią się od siebie właściwościami, konsystencją i sposobem aplikacji. Wśród nich możemy wyróżnić kosmetyki:

·        maskujące cienie pod oczami,

·        redukujące przebarwienia,

·        tuszujące wypryski i niedoskonałości,

·        matujące,

·        kryjące,

·        rozświetlające,

·        wyrównujące koloryt,

·        na rozszerzone naczynka.

W sprzedaży mamy zarówno uniwersalne korektory, których zadaniem jest ukrycie niedoskonałości, jak i produkty pełniące dodatkowe funkcje. Należą do nich m.in. kosmetyki antybakteryjne, nawilżające czy przeciwzmarszczkowe. Takie korektory, oprócz tego, że tuszują defekty cery, delikatnie ją pielęgnują i poprawiają jej kondycję.

Jak używać korektorów do twarzy?

W zależności od rodzaju produktu nakłada się go pod oczy lub w miejscu przebarwień i niedoskonałości. Oferujemy korektory płynne, kremowe, do nakładania palcami, pędzelkiem lub specjalnym aplikatorem. Możesz więc wybrać, który kosmetyk będzie dla ciebie najwygodniejszy i sprawdzi się w twoim przypadku.

Zapraszamy do zakupu!