Podkłady

Podkłady

(359 produktów)

Zadbana cera bez niedoskonałości to zasługa odpowiednio dobranych kosmetyków. Oprócz stosowania się do zasad codziennej pielęgnacji istotną rolę odgrywają też produkty, których używasz do wykonania makijażu. Podstawą udanego make-upu jest podkład, który powinien odpowiadać potrzebom twojej skóry i sprawiać, że cera będzie wyglądać promiennie i świeżo. Takie produkty znajdziesz w naszej ofercie, gdzie możemy się pochwalić bogatym katalogiem fluidów od znanych marek.

Jak wybrać podkład?

Zakup kosmetyków kolorowych powinien być podyktowany indywidualnymi potrzebami oraz efektem, jaki chcesz uzyskać. Nie ma uniwersalnego produktu, który sprawdzi się w każdym przypadku, gdyż wszystko zależy od kondycji i typu twojej cery. Podczas poszukiwania idealnego fluidu należy wziąć pod uwagę takie czynniki, jak:

·        stopień krycia,

·        odcień skóry,

·        stan i rodzaj cery,

·        sposób aplikacji,

·        właściwości.

W sprzedaży mamy zarówno lekkie podkłady o delikatnym kryciu, jak i w wersji matującej oraz maskującej niedoskonałości. Oferujemy fluidy o gęstej konsystencji, idealne do aplikacji palcami lub gąbeczką, a także płynne kosmetyki do nakładania pędzelkiem.

Rodzaje podkładów

Nasz asortyment obejmuje szeroką gamę produktów o różnych właściwościach, dzięki którym stworzysz idealny makijaż. Wszystkie dostępne w ofercie kosmetyki pochodzą od renomowanych marek, co gwarantuje ich najwyższą jakość i bezpieczeństwo. W zależności od tego, jakiego efektu oczekujesz, możemy ci zaproponować podkłady:

·        rozświetlające,

·        matujące,

·        kryjące,

·        wyrównujące koloryt,

·        nawilżające,

·        rozjaśniające.

U nas zaopatrzysz się w klasyczny fluid w szerokiej gamie odcieni lub funkcjonalny kosmetyk wzbogacony o właściwości pielęgnacyjne. W sprzedaży mamy podkłady do cery suchej, trądzikowej, mieszanej, a także dojrzałej i z oznakami zmęczenia. Dobierając odpowiedni kosmetyk, sprawisz, że nawet podczas noszenia makijażu twojej skórze będą dostarczane cenne substancje aktywne.

Zapraszamy do zapoznania z pełnym asortymentem i sprawdzenia aktualnych promocji.