W celu zachowania wysokiego standardu korzystania z naszego sklepu, zalecamy używanie aktualnych wersji przeglądarek: Chrome, Mozilla Firefox, Opera.

×

100

rozświetlacze do twarzy

Dodaj swojej skórze blasku i promiennego wyglądu! Pozwoli Ci na to odpowiedni rozświetlacz do twarzy. W naszej drogerii znajdziesz szeroki wybór kosmetyków z tej kategorii – są w niej zarówno produkty rozświetlające pozwalające osiągnąć bardzo subtelny, „dzienny” efekt, jak i intensywny błysk idealny na wieczór. Wybierz wersję dla siebie!

Jaki rozświetlacz wybrać?
Drogerie Natura przygotowały bogatą kolekcję rozświetlaczy. Możesz się więc zastanawiać, który produkt będzie najodpowiedniejszy dla Ciebie. Wszystko zależy od tego:
  • jaki jest Twój typ urody – jeśli zimny, wybierz rozświetlacz, w którym przeważają srebrne i różowe tony, jeśli ciepły, lepiej sprawdzi się bardziej złocisty odcień;
  • jak jasna lub ciemna jest Twoja skóra – pamiętaj, że rozświetlacz musi być odpowiednio jasny, aby nie przyciemniał Twoich kości jarzmowych.
Pamiętaj: jeśli nie możesz się zdecydować na jeden, konkretny odcień, postaw na paletę rozświetlaczy. Następnie zmieszaj ze sobą wszystkie odcienie lub wybierz ten, który akurat najbardziej pasuje do Twojego make-upu!

Jak nakładać rozświetlacze do twarzy?
Bez względu na to, czy sięgasz po typowo naturalne rozświetlacze, czy te dające bardziej intensywny efekt, pamiętaj o właściwej technice nakładania.
  • Produkty w sztyfcie lub innej kremowej/półpłynnej postaci aplikuj na nieprzypudrowaną twarz i rozprowadź pędzlem typu flat top, gąbeczką lub palcem.
  • Produkty suche nakładaj już na utrwaloną pudrem skórę, niewielkim pędzlem i rozetrzyj na szczytach kości jarzmowych. Możesz też zaaplikować rozświetlacz na szczycie nosa oraz pod łukami brwiowymi.
Stopniuj krycie, aby uzyskać idealny poziom blasku i ciesz się długotrwałym efektem glow!
Sortuj:
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Administratorem danych jest Natura Sp. z o.o. (ul. Pojezierskiej nr 90A, 91-341 Łódź) kontakt: [email protected] Dane będziemy przetwarzać w celach marketingowych, w tym do przesyłania newsletterów. Możesz zawsze cofnąć zgodę na komunikację marketingową, a także masz prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Jakie dane zbieramy i w jakim celu oraz do czego je wykorzystujemy przeczytasz w naszej Polityce Prywatności