Konturówki i kredki

Konturówki i kredki

(44 produktów)

Chcesz nadać swoim ustom perfekcyjny kształt? Zależy Ci na tym, aby lekko je powiększyć, a przy okazji utrzymać pomadkę lub błyszczyk w ryzach? Pomoże Ci odpowiednio dobrana konturówka. Przy jej pomocy możesz obrysować górną i dolną wargę, a także wypełnić powierzchnię ust. Poza tym w tej kategorii znajdziesz kredki do ust, którymi nadasz im piękny, soczysty kolor. Na który odcień się zdecydujesz? Wybór należy do Ciebie. W Drogerii Natura czekają kredki i konturówki do ust sprawdzonych marek, dzięki którym Twój makijaż wejdzie na wyższy poziom. Sprawdź i zamów teraz!

Konturówka do ust – jak jej używać?

Konturówka to must-have w Twojej kosmetyczce, bez względu na to, czy malujesz usta bardzo delikatnie, czy wolisz wyrazisty efekt. Zadaniem tej cienkiej i precyzyjnej kredki jest wyznaczenie konturu ust – ich granic. Uwaga! Przy pomocy konturówki możesz skorygować niewielką asymetrię warg, a także optycznie je powiększyć lub pomniejszyć. Wszystko zależy od tego, jak ją zastosujesz!

Ważne jest, aby konturówka miała odpowiednio dobrany kolor. Czyli jaki? Najlepiej, aby był zbliżony do odcienia pomadki, którą planujesz nałożyć na całe usta. Nie powinna być ciemniejsza – chyba że chcesz optycznie pomniejszyć wargi lub „wyczarować” modny ostatnio efekt ombre, a więc „cieniowania” na ustach.

Aby konturówka spełniła swoje zadanie:

·         powoli i precyzyjnie obrysuj nią kontur ust – możesz delikatnie wyjechać poza linię górnej wargi i uwydatnić jej skrzydełka, ale nie przesadzaj, aby ostateczny efekt nie był karykaturalny,

·         wypełnij nią również czerwień wargową – dodatkowa warstwa pomoże utrwalić pomadkę i lepiej utrzymać ją w granicach ust.

Kredka do ust – czy jest tym samym co konturówka?

Kredka do ust i konturówka to pojęcia, które często używa się zamiennie. Pamiętaj jednak, że kredka to bardziej ogólne pojęcie. Mieszczą się w nim nie tylko konturówki, ale i grubsze produkty, które możesz wykorzystać w roli nawilżającej pomadki.

Kredki do ust i konturówki znanych marek czekają

Rimmel, Catrice czy Esssence? Konturówki i kredki do ust każdej z tych marek i wielu innych są dostępna w Drogeriach Natura. Nie pozostaje Ci nic innego, jak tylko zadecydować, jaki typ kredki będzie dla Ciebie najlepszy: z klasyczną temperówką czy w wersji automatycznej. Wybierz kolor i działaj!