Pomadki (szminki)

Pomadki (szminki)

(189 produktów)

Chcesz nadać swojemu makijażowi niepowtarzalny charakter? Potrzebujesz tylko szminki, która zaznaczy twoje usta. Nieważne, jakie one są, czy suche, pełne, cienkie... W Drogerii Natura mamy dla ciebie idealny produkt, z którym wyczarujesz najpiękniejszy makijaż ust.

Podkreśl swoje usta pięknym makijażem

Jeśli chcesz codziennie wyglądać zjawiskowo, koniecznie podkreślaj piękno swoich warg. Noś zawsze przy sobie pomadkę ochronną, która w każdej chwili nawilży i nada blasku twoim ustom. Z kolei kolorowa szminka sprawi, że twój wygląd będzie po prostu spektakularny.

Piękny makijaż ust możesz wyczarować przy użyciu:

·        pomadki z konturówką,

·        szminki w sztyfcie,

·        pomadki w płynie,

·        metalicznej, matowej lub błyszczącej pomadki,

·        pomadki w kredce,

·        połączeniu pomadki i błyszczyka.

Mamy dla ciebie szminki, które zachwycają, w spektakularnych odcieniach i stylach. Oferujemy produkty tylko najlepszych marek komercyjnych w branży kosmetycznej m.in. Paese, Catrice Cosmetics, Pierre Rene, Kobo Professional, Rimmel, Maybelline New York, Benecos.

Czerwień, nude a może róż? – wybierz kolor pomadki dla siebie

Jeśli chcesz uzyskać efekt powiększenia ust lub nadać swojemu wyglądowi szczególnej powagi czy osobliwości, wystarczy wybrać odpowiednią pomadkę. W przypadku cienkich ust możesz wybrać dwa różne odcienie, ale utrzymane w naturalnych barwach. Ciemniejszy odcień do zakrycia całych ust i jaśniejszy odcień do położenia w obszarze centralnym. W ten sposób uzyskasz gwarantowany efekt powiększenia, który dodatkowo możesz wzmocnić błyszczykiem.

Jeśli szukasz podkreślenia swojej kobiecości i pewności siebie, czerwona szminka będzie idealnym towarzyszem. Ale produktem, który w ostatnim czasie pokochały nawet gwiazdy, są pomadki w kolorze nude, idealne na co dzień oraz na specjalne okazje, kiedy chcesz nadać swojemu wyglądowi wyrafinowany i zmysłowy styl.

Wybieraj spośród dostępnej gamy pomadek i szminek w Drogerii Natura. Baw się kolorami i pamiętaj, że prawdziwa kobieta nie boi się podkreślania swojego naturalnego piękna dobrymi kosmetykami.