Mam

ANTI-COLIC

Butelka 160ml Niebieska Antykolkowa Samosterylizująca 0m+ 1 szt.

EAN
9001616721458
Butelka MAM Anti-Colic pozwala dzieciom wygodnie pić w ich własnym tempie. Wzór karmienia i napowietrzania z butelką MAM Anti-Colic jest bliżej fizjologicznej normy niż w standardowych butelkach. 80% matek potwierdza zmniejszenie ilości kolek, redukcję gazów i ulewania oraz większy spokój dziecka podczas karmienia. Butelka jest sprzedawana ze smoczkiem o...
Special Price 25,89 zł Regular Price 34,99 zł
9.1 zł taniej, oszczędzasz 26%
1 szt. 1 szt. / 25,89 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

Butelka MAM Anti-Colic pozwala dzieciom wygodnie pić w ich własnym tempie. Wzór karmienia i napowietrzania z butelką MAM Anti-Colic jest bliżej fizjologicznej normy niż w standardowych butelkach. 80% matek potwierdza zmniejszenie ilości kolek, redukcję gazów i ulewania oraz większy spokój dziecka podczas karmienia. Butelka jest sprzedawana ze smoczkiem o wolnym przepływie pokarmu i jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 0+ miesięcy.

 

80% mniej kolek - mamy używające butelek MAM Anti-Colic potwierdzają redukcję kolek oraz większy spokój dziecka podczas karmienia.94% akceptacji smoczka dzięki zastosowaniu opatentowanego przez MAM delikatnego Jedwabistego silikonu.Szybka i prosta samosterylizacja w kuchence mikrofalowej - zajmuje tylko 3 minuty.

 

Pomaga rodzicom zaoszczędzić cenny czasŁatwy montaż - możliwość rozkręcenia wszystkich części butelki ułatwia jej mycie i przechowywanie. Ponowne złożenie butelki jest niezwykle łatwe.Opatentowane dno z funkcją odpowietrzania-Podczas stosowania butelki MAM Anti-Colic dzieci muszą znacznie rzadziej przerywać picie, a przez to połykają mniej powietrza. Taki równomierny przepływ płynu pomaga zredukować symptomy kolki.Jedwabisty silikon MAM-94% dzieci akceptuje smoczek MAM dzięki jego jedwabiście miękkiej powierzchni oraz wyjątkowemu,płaskiemu kształtowi. W dotyku jest delikatny, jak skóra mamy.

 

Osłonka-Nie tylko chroni smoczek przed zabrudzeniem -dzięki wbudowanej skali może także służyć jako miarka.Ułatwia odmierzanie nawet najmniejszych ilości płynu!

 

Szerokie otwory-Dwa szerokie otwory w butelce nie tylko umożliwiającej proste napełnianie, ale także ułatwiają szybkie mycie.Gwarancja 100% higieny.

 

Szybka i łatwa sterylizacja-Butelkę MAM Anti-Colic można łatwo i dokładnie sterylizować w kuchence mikrofalowej. Przeprowadzone badania mikrobiologiczne potwierdziły efektywności funkcjonalność samosterylizujących butelek MAM.Innowacje i technologie Od 40 lat wspieramy rodziców i dzieci. Posiadamy 102 patenty. 97% naszych produktów jest wytwarzane w Europie. Unikalny jedwabisty silikon MAM jest akceptowany przez 94% dzieci, a MAM Perfect to najcieńszy smoczek świata

 

Potwierdzone naukowo Innowacje

 

MAM są poddawane badaniom klinicznym: Współpracujemy z 20 partnerami z branży medycznej Jesteśmy członkiem 8 międzynarodowych komisji naukowych i standaryzujących.

Mam

Butelka 160ml Niebieska Antykolkowa Samosterylizująca 0m+ 1 szt.

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe