Mam

CLIP

Klips Do Smoczka Boy 1 szt.

EAN
5908261550744
Zawieszka do smoczka idealna dla aktywnych dzieci Niemowlęta i rodzice mogą się odprężyć. Dzięki klipsowi MAM smoczek zawsze pozostaje czysty i gotowy do użycia, bez względu na dynamikę zabaw dziecka. Klips jest uniwersalny - pasuje do smoczków MAM, smoczków z uchwytem, gryzaków i małych zabawek. Uniwersalność - klipsy MAM można używać ze smoczkami MAM,...
20,99 zł
1 szt. 1 szt. / 20,99 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

Zawieszka do smoczka idealna dla aktywnych dzieci Niemowlęta i rodzice mogą się odprężyć. Dzięki klipsowi MAM smoczek zawsze pozostaje czysty i gotowy do użycia, bez względu na dynamikę zabaw dziecka.

Klips jest uniwersalny - pasuje do smoczków MAM, smoczków z uchwytem, gryzaków i małych zabawek.

Uniwersalność - klipsy MAM można używać ze smoczkami MAM, smoczkami z uchwytem, gryzakami lub małymi zabawkami

Gwarancja higieny - po przyczepieniu klipsa MAM smoczek nie wypada dziecku na ziemię, dzięki czemu pozostaje czysty i nie trzeba go myć.

Prosty w użyciu - dzięki innowacyjnej budowie MAM Clip można szybko i łatwo przypiąć do ubranek letnich i zimowych przy użyciu jednej ręki.

Uniwersalna budowa-Dzięki elastycznemu pierścieniowi i zapięciu z rzepem klips MAM Clip pasuje do smoczków MAM, smoczków z uchwytem, gryzaków i innych akcesoriów. Produkty przyczepione do klipsa zawsze pozostają czyste i w zasięgu ręki.

Praktyczny design-Zatrzask klipsa (funkcjonalny przesuwany mechanizm) umożliwia rodzicowi jego szybkie i łatwe mocowanie do ubrania dziecka przy użyciu jednej ręki.Po przyczepieniu klips nie odpada, a dziecko nie będzie go w stanie samodzielnie odpiąć.

Delikatna tasiemka-Długość tasiemki klipsa jest bezpieczna i dostosowana do potrzeb dziecka.Tasiemkę charakteryzuje także jej wytrzymałość - można ją myć bez obawy, że kolor i wzór zostaną zniszczone

Innowacje i technologie

-Od 40 lat wspieramy rodziców i dzieci.-Posiadamy 102 patenty.

-97% naszych produktów jest wytwarzane w Europie.

-Unikalny jedwabisty silikon MAM jest akceptowany przez 94% dzieci, a MAM Perfect to najcieńszy smoczek świata Innowacje MAM są poddawane badaniom klinicznym:

-Współpracujemy z 20 partnerami z branży medycznej

-Jesteśmy członkiem 8 międzynarodowych komisji naukowych i standaryzujących.

Mam

Klips Do Smoczka Boy 1 szt.

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe