Mam

BABY BOTTLE

Butelka 270ml Różowa 2m+ 1 szt.

EAN
5908261550393
Stworzona dla aktywnych dzieci-Dzięki butelkom MAM Baby Bottle zamiana mamy na MAM staje się niezwykle prosta. Każda butelka MAM jest lekka i praktyczna – idealnie dopasowana do małych rączek dziecka. Jedwabisty silikon zastosowany w smoczku na butelki jest wyjątkowo miękki i delikatny - zupełnie jak skóra mamy. Butelka posiada smoczek o średnim przepływie...
29,59 zł
1 szt. 1 szt. / 29,59 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

Stworzona dla aktywnych dzieci-Dzięki butelkom MAM Baby Bottle zamiana mamy na MAM staje się niezwykle prosta. Każda butelka MAM jest lekka i praktyczna – idealnie dopasowana do małych rączek dziecka. Jedwabisty silikon zastosowany w smoczku na butelki jest wyjątkowo miękki i delikatny - zupełnie jak skóra mamy. Butelka posiada smoczek o średnim przepływie płynu. Oferta dotyczy białej butelki MAM Baby Bottle 270 ml.94% akceptacji smoczka dzięki zastosowaniu opatentowanego przez MAM delikatnego Jedwabistego silikonu.Prosta w użyciu - butelka jest dostosowana do potrzeb oraz wieku dzieci. Nauka samodzielnego picia nigdy nie była tak łatwa!

 

Łatwa do trzymania - ergonomiczny kształt sprzyja nauce samodzielnego trzymania przez aktywne dzieci. 94% dzieci akceptuje smoczek MAM dzięki jego jedwabiście miękkiej powierzchni oraz wyjątkowemu, płaskiemu kształtowi. W dotyku jest delikatny, jak skóra mamy.

 

Funkcjonalny design:Kształt butelki jest dostosowany do umiejętności małych rączek dzieci, dzięki czemu jest im ją łatwo trzymać. Szeroki otwór w butelce nie tylko umożliwia jej proste napełnianie, ale także ułatwia szybkie mycie. Gwarancja 100% higieny.

 

Osłonka: Nie tylko chroni smoczek przed zabrudzeniem - dzięki wbudowanej skali może także służyć, jako miarka. Ułatwia odmierzanie nawet najmniejszych ilości płynu!Innowacje i technologie Od 40 lat wspieramy rodziców i dzieci. Posiadamy 102 patenty. 97% naszych produktów jest wytwarzane w Europie. Unikalny jedwabisty silikon MAM jest akceptowany przez 94% dzieci, a MAM Perfect to najcieńszy smoczek świata

 

Potwierdzone naukowo: Innowacje

 

MAM są poddawane badaniom klinicznym: Współpracujemy z 20 partnerami z branży medycznej Jesteśmy członkiem 8 międzynarodowych komisji naukowych i standaryzujących.

Mam

Butelka 270ml Różowa 2m+ 1 szt.

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe