Płyny do kąpieli

Płyny do kąpieli

(57 produktów)

Skóra dziecka jest niezwykle wrażliwa – dlatego tak duże znaczenie ma wybór właściwych kosmetyków do jej pielęgnacji. Dotyczy to zwłaszcza płynów do kąpieli, które są wykorzystywane podczas codziennej toalety. Produkty te muszą spełniać szereg restrykcyjnych norm, aby mogły być używane przez noworodki, niemowlęta i najmłodsze dzieci. Zadbaliśmy o to, aby w naszej ofercie znalazły się kosmetyki, które dostarczą całe mnóstwo przyjemności z kąpieli, a przy tym są łagodne i całkowicie bezpieczne.

Płyny stworzone z myślą o potrzebach dziecka

Delikatna, cienka skóra niemowlęcia potrzebuje zarówno ochrony, jak i nawilżenia. W naszym sklepie znajdziesz płyny myjące dla dzieci:

  • spełniające wyśrubowane normy dotyczące bezpieczeństwa,
  • testowane dermatologicznie,
  • niezawierające mydła i których skład jest oparty na łagodnych środkach myjących,
  • w których znajdują się naturalnie składniki nawilżające i zmiękczające – np. olejek ze słodkich migdałów i gliceryna,
  • bez silikonów i parabenów w składzie.

Takie płyny pozostawiają skórę malucha gładką i perfekcyjnie oczyszczoną. W naszej ofercie znajdziesz też produkty wegańskie – oparte tylko na składnikach pochodzenia roślinnego – oraz hipoalergiczne, które nie wywołują reakcji uczuleniowych. Są to w zdecydowanej większości kosmetyki 2w1 – przeznaczone do mycia ciała i włosów.

Kosmetyki do mycia, dzięki którym kąpiel będzie prawdziwą przygodą!

W naszym sklepie znajdują się też produkty dla starszych dzieci – są to:

  • płyny, dzięki którym w wannie pojawia się całe mnóstwo owocowo pachnącej piany,
  • pianki do mycia ciała i rąk – mają one ciekawą konsystencję, są bardzo kolorowe i pachną gumą balonową. Taka pianka sprawi, że kąpiel stanie się ogromną frajdą!

Formuła tych kosmetyków jest oparta na składnikach nawilżających, łagodzących oraz na olejkach i naturalnych ekstraktach zapachowych.

Kąpiel już od pierwszych dni życia powinna kojarzyć się z przyjemnym rytuałem – dlatego wybierz dla swojego dziecka bezpieczny, łagodny i przyjmie pachnący płyn do mycia z naszej oferty!