PIELĘGNACJA W CIĄŻY

PIELĘGNACJA W CIĄŻY

Ciąża to wyjątkowy czas dla każdej kobiety. To także okres, kiedy ciało się zmienia i wymaga nieco innej pielęgnacji niż zwykle. Szczególnie skóra potrzebuje poświęcenia jej sporo uwagi, gdyż jest najbardziej narażona na wystąpienie efektów ubocznych w formie rozstępów czy utraty jędrności. Warto więc codziennie dbać o jej kondycję, dzięki czemu po ciąży szybko wróci do pierwotnej formy. Do tego celu służy specjalna linia kosmetyków dla kobiet w ciąży, która obejmuje emulsje, balsamy i inne specyfiki do pielęgnacji wymagającej skóry.

Jakie kosmetyki do pielęgnacji w ciąży wybrać?

Nasz asortyment obejmuje szeroką gamę produktów przeznaczonych do pielęgnacji w ciąży. Kosmetyki pochodzą od znanych i renomowanych marek, co gwarantuje ich bezpieczeństwo i delikatne działanie. W sprzedaży mamy preparaty o różnych właściwościach i przeznaczeniu, które dobierzesz do potrzeb swojej skóry. Możemy ci zaproponować m.in.:

·        kuracje przeciw rozstępom,

·        kremy do nóg,

·        olejki na rozstępy,

·        balsamy antycellulitowe,

·        sera do biustu,

·        balsamy ujędrniające i nawilżające,

·        mgiełki do ciała,

·        żele do opuchniętych nóg,

·        olejki do masażu,

·        maski na brzuch.

Wszystkie dostępne u nas kosmetyki do pielęgnacji w ciąży charakteryzują się łagodnym i bezpiecznym składem i spełniają najwyższe standardy jakości. Sprawdzą się nawet w przypadku wrażliwej skóry i mogą być stosowane również po okresie ciąży, aby wspomóc redukcję rozstępów i poprawić jędrność newralgicznych miejsc.

Do czego stosować kosmetyki do pielęgnacji w ciąży?

W naszej ofercie oprócz klasycznych balsamów znajdziesz też inne produkty, takie jak olejki czy emulsje o silnych właściwościach nawilżających i ujędrniających. W sprzedaży mamy także żele łagodzące obrzęki oraz kremy redukujące rozstępy i poprawiające elastyczność skóry. Do szczególnie wymagających partii polecamy sera i maski o silnie skoncentrowanym składzie, dzięki czemu efekty pielęgnacji będą jeszcze bardziej widoczne.

Zapraszamy do sprawdzenia pozostałego asortymentu naszej drogerii.