Chusteczki

Chusteczki

(46 produktów)

Nawilżane, mokre chusteczki to produkty dedykowane zwłaszcza dla noworodków, niemowląt i małych dzieci, ale także dla ich rodziców. Te artykuły higieniczne ułatwiają pielęgnację malucha oraz pozwalają szybko uporać się z brudnymi dłońmi i z twarzą.

Chusteczki nawilżane to niemal obowiązkowy element wyprawki dla niemowlaka, ale przyda się także rodzicom starszych dzieci. Mokre chusteczki uratują w niejednej trudnej sytuacji – weź je ze sobą zawsze wtedy, kiedy wybierasz się na spacer czy w dłuższą podróż ze swoją pociechą!

Chusteczki dla dzieci i niemowląt – co znajduje się w ich składzie?

To dzięki temu, że chusteczki te są mokre, mogą być wykorzystywane podczas szeregu zabiegów pielęgnacyjnych. Przydadzą się przy przewijaniu niemowlaka, ale też po zabawie w piaskownicy. Mokre chusteczki są całkowicie bezpieczne dla wrażliwej, dziecięcej skóry – testuje się je dermatologicznie, dlatego można ich używać bez obaw o zdrowie i komfort malucha.

Te artykuły higieniczne dla dzieci są nawilżane wodą. Jednak w naszej ofercie znajdziesz też chusteczki z dodatkiem:

  • wyciągu z rumianku,
  • ekstraktu z aloesu,
  • pantenolu.

Zadaniem tych składników jest łagodzenie i zapobieganie podrażnieniom. Dzięki takim chusteczkom można zadbać o czystość i stan skóry malucha.

Łagodne, nawilżane chusteczki dla dzieci

Mimo że chusteczki te dokładnie oczyszczają skórę malucha, to nie zawierają alkoholu ani innych substancji, które mógłby zaszkodzić niemowlęciu. Są wolne od silikonu, parabenów i pomagają utrzymać właściwy poziom pH skóry. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz chusteczki nasączone aż w 99% wodą i wyprodukowane z dodatkiem bawełny organicznej.

Chustki znajdują się w opakowaniach, które umożliwiają ich łatwe wyciąganie. Ponadto kupisz je u nas również w większym opakowaniu – takie artykuły wyjątkowo atrakcyjną cenę.

Mokre chusteczki, które delikatnie oczyszczają wrażliwą, dziecięcą skórę są potrzebne już od pierwszych dni życia. Nie zapomnij o tym, aby znalazły się w wyprawce dla malucha – kup zapas tych niezbędnych artykułów higienicznych, które ułatwią ci pielęgnację niemowlaka!