PRANIE

PRANIE

(30 produktów)

Delikatna skóra dziecka potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji przy użyciu łagodnych kosmetyków. Ważny jest także dobór odpowiednich środków do prania, które nie powinny mieć w składzie silnych detergentów. Do czyszczenia ubranek dziecięcych nie sprawdzą się więc tradycyjne proszki i płyny do płukania, gdyż mogą powodować podrażnienia skóry malucha. Do tego celu są przeznaczone specjalne produkty piorące, które znajdziesz w ofercie naszej drogerii.

Rodzaje środków piorących dla dzieci

Nasz asortyment obejmuje szeroki wybór środków czystości, które sprawdzą się w przypadku delikatnej i wrażliwej skóry. Są one pozbawione silnych substancji chemicznych, które zostały zastąpione detergentami o łagodnym działaniu. Specjalnie opracowane formuły sprawiają, że środki piorące są w stanie uporać się nawet z trudnymi plamami, a przy tym nie powodują podrażnienia skóry. W sprzedaży mamy artykuły dziecięce do ręcznego i mechanicznego prania, które różnią się od siebie sposobem użycia i przeznaczeniem. Wśród nich możemy wyróżnić:

·        odplamiacze,

·        proszki do prania,

·        płyny do płukania,

·        dodatki dezynfekujące,

·        kremowe mleczka i płyny do prania.

Oferowane środki czystości są dostępne w wersji do prania jasnych i kolorowych ubranek. Ze względu na delikatny skład, sprawdzą się również w przypadku osób z wrażliwą, skłonną do alergii skórą.

Czym powinny się wyróżniać artykuły piorące dla dzieci?

Detergenty piorące dla dzieci to specjalna kategoria produktów, które muszą spełniać określone normy jakości i bezpieczeństwa. Takie środki czystości powinny wyróżniać się:

·        prostym składem,

·        brakiem silnych dodatków chemicznych,

·        skutecznością w usuwaniu plam,

·        delikatnym zapachem,

·        łagodnymi formułami.

W sprzedaży oprócz tradycyjnej chemii piorącej dla dzieci mamy także ekologiczne detergenty na bazie naturalnych surowców. Zostały one wzbogacone o organiczne wyciągi roślinne, dzięki czemu są jeszcze bezpieczniejsze i delikatniejsze od standardowych proszków i płynów.

Zapraszamy do zapoznania z pełnym asortymentem naszej drogerii!