(0)
heart icon

MARION TERMOOCHRONA Serum Do Włosów 30 ml

5902853007098
Specjalna formuła chroni włosy przed wysoką temperaturą, która wytwarzana jest w czasie stylizacji włosów przy użyciu suszarki, lokówki czy prostownicy. Unikalna formuła zawiera kopolimery, które pozostawiają na włosach specjalny film zabezpieczający włosy przed wysuszeniem, dzięki czemu stają się one mocniejsze, sprężyste i są łatwiejsze do modelowania. SK...

6.69 zł

8.99 zł

2.30 zł taniej, oszczędzasz 26%

30 ml 1 ml / 0.22 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Specjalna formuła chroni włosy przed wysoką temperaturą, która wytwarzana jest w czasie stylizacji włosów przy użyciu suszarki, lokówki czy prostownicy. Unikalna formuła zawiera kopolimery, które pozostawiają na włosach specjalny film zabezpieczający włosy przed wysuszeniem, dzięki czemu stają się one mocniejsze, sprężyste i są łatwiejsze do modelowania. SKUTECZNA OCHRONA WŁOSÓW NARAŻONYCH NA DZIAŁANIE WYSOKIEJ TEMPERATURY! Włosy są nawilżone i wygładzone. Nadaje im miękkości i aksamitnego połysku. Zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się włosów.
 • Specjalna formuła chroni włosy przed wysoką temperaturą, która wytwarzana jest w czasie stylizacji włosów przy użyciu suszarki, lokówki czy prostownicy. Unikalna formuła zawiera kopolimery, które pozostawiają na włosach specjalny film zabezpieczający włosy przed wysuszeniem, dzięki czemu stają się one mocniejsze, sprężyste i są łatwiejsze do modelowania. SKUTECZNA OCHRONA WŁOSÓW NARAŻONYCH NA DZIAŁANIE WYSOKIEJ TEMPERATURY! Włosy są nawilżone i wygładzone. Nadaje im miękkości i aksamitnego połysku. Zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się włosów.
 • 5

  1 opinia

  (0)
  (0)
  5
  100 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %

  Anna

  (0)

  Kupiłam z ciekawości zachęcona ceną, jako że dosyć często prostuję włosy i końcówki szybko się niszczą. Produkt jest bardzo wydajny - wystarczą 2-3 pompki w zależności od długości prostowanych włosów aby je pokryć ochronną warstwą. Zapach delikatny.