Allnutrition

Suplement Diety L-carnitine Fit Body 120 szt.

EAN
5902837706054
L-CARNITINE FIT BODY to produkt zawierający bardzo dobrze przyswajalną, płynną L-karnitynę w formie łatwych do połknięcia kapsułek żelowych. L-karnityna wspomaga proces wytwarzania energii z tłuszczu.   Dodatkowo preparat został wzbogacony witaminą C. L-karnityna to witaminopodobna substancja o ważnej fizjologicznie roli, występująca naturalnie...
36,99 zł
120 szt. 1 szt. / 0,31 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

L-CARNITINE FIT BODY to produkt zawierający bardzo dobrze przyswajalną, płynną L-karnitynę w formie łatwych do połknięcia kapsułek żelowych. L-karnityna wspomaga proces wytwarzania energii z tłuszczu.

 

Dodatkowo preparat został wzbogacony witaminą C. L-karnityna to witaminopodobna substancja o ważnej fizjologicznie roli, występująca naturalnie w pokarmach pochodzenia zwierzęcego oraz syntetyzowana w organizmie człowieka z aminokwasów lizyny i metioniny. Obecna jest przede wszystkim w tkance mięśniowej i w sercu, a także w tkance nerwowej. W trakcie wysiłku organizm w pierwszej kolejności pobiera energię ze zbędnej tkanki tłuszczowej i efektywnie spala nawet najtrudniejszy do zrzucenia tłuszcz oporny. Właśnie L-karnityna bierze udział w metabolizmie lipidów pełniąc rolę swoistego transportera długołańcuchowych kwasów tłuszczowych do mitochondriów komórkowych umożliwiając tym samym ich spalanie i produkcję energii.

 

2 kapsułki/ L-karnityna 1060 mg, Witamina C 40 mg

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto