ATOPERAL

BABY PLUS

Krochmal Do Kąpieli 250 g

EAN
5900161005614
Atoperal® Baby Plus krochmal do kąpieli. Z miłości do delikatności. Niezbędnik Młodej Mamy. Atoperal® Baby Plus krochmal do kąpieli to jedyny dostępny na rynku krochmal do kąpieli, bez gotowania, przeznaczony dla niemowląt i dzieci, do stosowania od pierwszych dni życia. Preparat jest szczególnie pomocny w pielęgnacji skóry suchej, bardzo suchej, wrażliwej...
Special Price 24,79 zł Regular Price 39,99 zł
15.2 zł taniej, oszczędzasz 38%
250 g 1 g / 0,10 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

Atoperal® Baby Plus krochmal do kąpieli. Z miłości do delikatności. Niezbędnik Młodej Mamy. Atoperal® Baby Plus krochmal do kąpieli to jedyny dostępny na rynku krochmal do kąpieli, bez gotowania, przeznaczony dla niemowląt i dzieci, do stosowania od pierwszych dni życia. Preparat jest szczególnie pomocny w pielęgnacji skóry suchej, bardzo suchej, wrażliwej oraz skłonnej do podrażnień, czy też narażonej na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych. Wykazuje korzystne, wielokierunkowe działanie na skórę, już po jednorazowym zastosowaniu.

 

Krochmal do kąpieli Atoperal® Baby Plus łagodzi podrażnienia skóry dziecka oraz sprzyja regeneracji uszkodzonego naskórka. Działa kojąco, łagodząco, przynosząc ulgę suchej i podrażnionej skórze. Regularne stosowanie krochmalu przyczynia się do wygładzenia, a także poprawy jędrności i elastyczności skóry.

Patent na wynalazek – zastosowanie krochmalu do kąpieli (Pat. PL232264). 99% mam jest zadowolonych z testowanych kosmetyków Atoperal® Baby Plus*

 

Sposób użycia: Przygotowanie krochmalu do kąpieli jest szybkie i wygodne, produkt nie wymaga gotowania i szybko rozpuszcza się w wodzie. Do wypełnionej wodą wanienki należy wsypać 2 miarki produktu i zamieszać. Kąpiel powinna trwać ok. 10-15 min. W celu uzyskania najlepszego efektu zalecane jest przeprowadzenie 10 kąpieli.

ATOPERAL

Krochmal Do Kąpieli 250 g

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe