Avon

MARK MAGIX

Baza Pod Cienie 5 g

EAN
5050136292836
Przedłuż trwałość swoich ulubionych cieni do powiek i ciesz się jeszcze bardziej intensywnym kolorem. nadaje matowy wygląd zwiększa trwałość cieni i eyelinera zapobiega rozwarstwianiu wzmacnia intensywność barw odpowiednia do każdego odcienia skóry. Co może dla Ciebie zrobić nasz kosmetyk? Pomyśleliśmy, że spodoba Ci się nasz sposób na przedłużenie...
14,99 zł
5 g 1 g / 3,00 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

Przedłuż trwałość swoich ulubionych cieni do powiek i ciesz się jeszcze bardziej intensywnym kolorem. nadaje matowy wygląd zwiększa trwałość cieni i eyelinera zapobiega rozwarstwianiu wzmacnia intensywność barw odpowiednia do każdego odcienia skóry.

Co może dla Ciebie zrobić nasz kosmetyk? Pomyśleliśmy, że spodoba Ci się nasz sposób na przedłużenie trwałości Twoich kolorowych cieni do powiek. Stworzyliśmy bazę, którą możesz zastosować zanim nałożysz cienie. Starannie dobrane składniki kosmetyku wygładzą Twoją cerę, zapobiegną rozwarstwianiu się cieni i zintensyfikują ich kolor. Będziesz mile zaskoczona zwiększoną trwałością Twoich ulubionych barw. Ta baza jest odpowiednia do każdego odcienia skóry.

Avon

Baza Pod Cienie 5 g

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe