BARWA

Barwa to jedna z najbardziej znanych polskich firm kosmetycznych, która specjalizuje się w produkcji kosmetyków do pielęgnacji ciała. Jej produkty to starannie dobrane, wyselekcjonowane składniki, które zaczerpnięto prosto z natury. Poznaj asortyment naszej drogerii i zaufaj marce, której tradycja sięga ponad 70 lat.

BARWA

(45 produktów)

Mydło i woda urody Ci doda!

Tym hasłem Barwa promuje tradycyjne mydło powszechne, które zawiera aż 99,46% składników pochodzenia naturalnego. Jest odpowiednie dla wegan oraz wszystkich osób z wrażliwą skórą dla codziennego utrzymania czystości i higieny.

Znakomitym produktem marki Barwa jest oczywiście szare mydło w kostce. Zostało stworzone na bazie oleju roślinnego i jest w 100% naturalnym, hipoalergicznym, wegańskim produktem. Przynosi ulgę osobom o wrażliwej skórze i tym, które zmagają się z alergiami skórnymi.

Pozostałe mydła tego producenta to serie naturalne i ziołowe, które pielęgnują skórę w harmonii z naturą.

Ziołowo i hipoalergicznie, czyli Barwa do zadań specjalnych

Kosmetyki Barwa to produkty przeznaczone głównie do codziennej pielęgnacji ciała – od mydeł w płynie po olejki pod prysznic. Barwa Hipoalergiczna to seria kosmetyków, która wyróżnia się zawartością minimum 95% składników pochodzenia naturalnego i doskonale sprawdza się w pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej i z atopowym zapaleniem.

Barwa Naturalna to gama produktów, które czerpią swoją moc prosto z natury. Regenerują, oczyszczają, nawilżają oraz odmładzają ciało. Natomiast kosmetyki marki Barwa z serii ziołowej bazują na ekstraktach roślin, które pochodzą z polskich upraw. Szampony i odżywki do włosów z tego asortymentu skutecznie pielęgnują i odżywiają.

W walce ze zmianami trądzikowymi pomoże seria Barwa Siarkowa, a miłośnikom ekskluzywnych kosmetyków o zmysłowych zapachach polecamy linię Barwy Harmonii.