DIOR

Kiedy Christian Dior założył swój dom mody w 1946 roku, miał wizję nowej kobiecości, bezprecedensowo wzniosłej i odważnej. Dziś, od sukienek po akcesoria, od perfum po pomadki, aż po najbardziej prestiżowe kosmetyki, Dior podkreśla urodę kobiet, zapewniając blask i nowoczesność. Doceń swoje piękno, pozwól sobie na luksus, spraw, aby każdy dzień był dobrym powodem do wyglądania pięknie. Zakochaj się w produktach Dior…

DIOR

Kultowy „flakon miłości” i inne zapachy Dior

Christian Dior zapoczątkował modę zupełnie nowego, odmiennego wizerunku, czyli sukienki z wąskimi ramionami i spódnicami o długości midi. Jego pełne wdzięku, rzeźbiarskie linie przez dziesięciolecia wpływały na kobiety i projektantów. Christian Dior uważał się zarówno za projektanta mody, jak i perfumiarza. Miała głębokie przekonanie, że suknia jest skończona tylko wtedy, gdy towarzyszą jej odpowiednie perfumy.

Pierwszy zapach firmy powstał w 1947 roku pod nazwą Miss Dior dla kobiet i został nazwany „flakonem miłości”. Dopiero kilkanaście lat później, bo w 1966 roku wypuszczono na rynek pierwszą edycję perfum dla mężczyzn pod nazwą Eau Sauvage. Do dziś zapachy Dior są projektowane i tworzone tak, aby każdy, kto je lubi, mógł pokazać swoją osobowość i uwydatnić to, co czyni go wyjątkowym.

Makijaż w stylu nowości Diora

Dior to nie tylko wspaniałe i długo utrzymujące się zapachy, ale także luksusowe kosmetyki do makijażu. Dzięki nim każda kobieta może stworzyć perfekcyjny makijaż, którym dobrze wyróżni ją z tłumu i podkreśli jej urodę.

Od doskonale kryjących niedoskonałości podkładów i korektorów, przez pudry sypkie, po cienie do powiek i pudry w kompakcie – Dior zadbał o to, aby niczego nie brakowało. My także o to zadbaliśmy, dlatego w asortymencie naszej drogerii znajdziesz szeroki wybór kosmetyków i perfum Dior. Szczególnie zachęcamy do zapoznania się z nowościami marki oraz promocjami na wybrane artykuły.