GUERLAIN

Guerlain to francuska marka kobiecego piękna ukrytego w perfekcyjnym makijażu i luksusowych zapachach, założona w 1828 roku. Firma ma długą historię, ale dziś charakteryzuje się twórczą odwagą i dążeniem do sprostania wymogom współczesnych kobiet. Dzięki temu cały czas pozostaje jedną z najważniejszych firm kosmetycznych i luksusowych perfum na świecie.

GUERLAIN

(41 produktów)

Wyjątkowe zapachy od Guerlain

Pierre-François Pascal Guerlain, twórca marki, francuski lekarz i chemik, był uważany za najbardziej poszukiwanego mistrza perfumiarstwa w historii. Jego pierwsza fabryka powstała w 1829 roku w Paryżu, a dziś jest już jedną z ekskluzywnych firm kosmetycznych na świecie. Cztery pokolenia linii perfumiarzy biegłych w tej dziedzinie stworzyło przez te wszystkie lata magię ponad 300 unikalnych zapachów Guerlain, wśród których jest kilka bardzo luksusowych egzemplarzy. Różne warianty zapachów męskich i damskich wód toaletowych oraz perfum pozwalają postawić na wybór najlepszego dla siebie aromatu, od najbardziej intensywnych do najdelikatniejszych i kwiatowych.

Wspaniała klasyka makijażu z Guerlain

Wydobywanie tego, co najlepsze w kobiecej naturze jest jednym z celów marki Guerlain. Dlatego produkty do makijażu tego producenta oferują szeroką gamę kosmetyków. Pozwalają one uzyskać efekt naturalnego blasku skóry dzięki doskonałym podkładom i pudrom, wyraziste spojrzenie dzięki eyelinerom oraz podkreślić intensywność ust uzyskanych dzięki kolorowej szmince.

Gwarancją perfekcyjnego makijażu są niezrównane w swej jakości kultowe pudry brązujące z serii Terracotta. Dzięki nim możesz uzyskać efekt pięknej opalenizny lub skóry muśniętej promieniami słońca. Nie wysuszają i zapewniają długotrwały, bardzo atrakcyjny efekt.

Guerlain to marka, która roztacza magię nad każdym, kto po nią sięga. W jej asortymencie znajdziesz prawdziwe dzieła sztuki stworzone przez wielkich profesjonalistów kosmetologii i perfumiarstwa. Nie tylko ich zawartość jest imponująca, ale także duże wrażenie robią starannie dobrane opakowania. Wszystko, czego szukasz wśród pięknych zapachów i doskonały kosmetyków do makijażu, znajduje się w Guerlain.