KOBO PROFESSIONAL

Wejdź w świat profesjonalnego makijażu i stwórz efekt, o jakim od dawna marzyłaś. Kosmetyki kolorowe marki Kobo Professional osiągają nowy poziom i wspierają podkreślanie atrakcyjności wizualnej dla kobiet. Ulegnij pokusie i przejdź do świata profesjonalnych kosmetyków, których z powodzeniem użyjesz na co dzień.

KOBO PROFESSIONAL

(220 produktów)

Kobo – dostępne wyłącznie w Drogerii Natura

Kiedy na polskim rynku pojawiła się marka Kobo Professional, w świecie kosmetyków zawrzało. Okazało się, że kobiety mogą w przystępnej cenie uzupełnić swoją kosmetyczkę w profesjonalne produkty, dzięki którym wykonają trwały i kompletny makijaż. Jesteśmy dumni, że dzięki nam codzienne nakładanie makijażu może przemienić się w coś niezwykłego, ponieważ kosmetyki Kobo dostępne są wyłącznie w sieci Drogerii Natura.

Profesjonalny makijaż z kosmetykami Kobo

W ofercie produktów Kobo Professional znajdziesz m.in.:

  • Profesjonalną bazę pod makijaż, która przyciemnia i zmienia tonację podkładu lub rozświetla cerę.
  • Podkład kryjący o długotrwałym i bardzo wysokim stopniu krycia i pigmentacji.
  • Mineralny podkład sypki, który stapia się ze skórą, kryje wszelkie niedoskonałości oraz daje efekt jednolitego i aksamitnego wykończenia.
  • Cienie do powiek i bazy pod nie, róże do policzków, sypkie pigmenty, korektory, zestawy do stylizacji brwi, palety do konturowania twarzy oraz pomadki.

Z kosmetykami marki Kobo Professional wykonasz całościowy, perfekcyjny makijaż, którego trwałość możesz przedłużyć specjalnym produktem tego producenta. Mowa tu o utrwalaczu do każdego rodzaju makijażu. Spryskana nim twarz zostaje zabezpieczona niewidzialną powłoką, która chroni przed ścieraniem nałożonych kosmetyków, zapewnia ich wodoodporność i zabezpiecza przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi jak upał, deszcz, pot czy zanieczyszczenia.

Jeśli więc potrzebujesz profesjonalnych kosmetyków, którymi wykonasz makijaż do pracy oraz na wielkie wyjście, sprawdź ofertę produktów Kobo Professional. Pamiętaj – dostępne tylko w Drogerii Natura!