LONG 4 LASHES

Long 4 Lashes to marka założona w 2013 r., należąca do polskiego koncernu Oceanic S.A. Specjalizuje się w produkcji nowoczesnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy, włosów i paznokci. Produkty 4 Lashes charakteryzują się innowacyjnymi formułami o skoncentrowanym składzie, co przyczynia się do ich skuteczności. Jednocześnie preparaty 4 Long Lashes są bezpieczne, nie powodują podrażnień i mają silne właściwości pielęgnacyjne.

LONG 4 LASHES

Long for Lashes – rzęsy

Asortyment tego producenta jest zróżnicowany pod względem przeznaczenia i właściwości kosmetyków. Najbardziej rozpoznawalnym produktem, dzięki któremu marka zyskała międzynarodową popularność, jest odżywka do rzęs 4 Long Lashes. To innowacyjny preparat stymulujący porost włosków, dzięki czemu są długie, mocne i grube. 4 Long Lashes serum jest obecnie numerem 1 na rynku i cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze względu skuteczność i zjawiskowe rezultaty kuracji.

For Long Lashes – kosmetyki do twarzy

Flagowym produktem marki jest odżywka do rzęs 4 Long Lashes, ale to nie jedyne, co znajdziesz w portfolio tego producenta. Asortyment obejmuje kosmetyki do kompleksowej pielęgnacji twarzy, włosów i paznokci. Wśród propozycji Long Lashes, na uwagę zasługują m.in.:

  • szampony,
  • odżywki do paznokci,
  • pisaki do brwi,
  • korektory modelujące do brwi,
  • żele do usuwania skórek,
  • maski i sera do włosów.

Kosmetyki 4 Long Lashes są cenione za wysoką skuteczność i wygodę w użytkowaniu. Silnie skoncentrowany skład przekłada się na szybkie i widoczne rezultaty. Odżywki do brwi 4 Long Lashes i produkty do rzęs stanowią więc idealny wybór dla pań, którym zależy na pięknej i naturalnej oprawie oczu. Właściwości stymulujące wzrost mają także szampony i maski do włosów 4 Lashes, które nie tylko zagęszczają fryzurę, ale także intensywnie regenerują i nawilżają pasma. Kolekcja 4 Long Lashes to nowoczesne preparaty wzmacniające i przyśpieszające wzrost włosów, rzęs i paznokci, dostępne w atrakcyjnych cenach.

Sprawdź, jakie jeszcze produkty ma do zaoferowania marka Long4Lashes!