MAX FACTOR

Max Factor to linia kosmetyków amerykańskiej firmy Coty. Została stworzona w 1909 roku przez Maksymiliana Faktorowicza. Dziś słynne logo jest znakiem rozpoznawczym tuszu do rzęs, szminki, podkładu i innych produktów do makijażu, które goszczą w kobiecych kosmetyczkach. W naszej drogerii oferujemy szeroki wachlarz kosmetyków tej marki.

MAX FACTOR

Przepych rodem z Hollywood

Czy wiesz, że Max Factor to jedna z najstarszych firm kosmetycznych, jakie istnieją? Marka narodziła się w otoczeniu przepychu płynącego prosto z Hollywood. Jej twórca – Maksymilian Faktorowicz stał się pionierem w produkcji kosmetyków, które z czasem okazały się produktami niezbędnymi do wykonania codziennego lub wieczorowego makijażu. Wierzył, że blask gwiazd filmowych może osiągnąć każda kobieta. Tak jest i dzisiaj, o czym świadczy duże zainteresowanie produktami Max Factor, w tym legendarnym tuszem do rzęs Maskara 2000 Calorie.

Uwielbiane podkłady Max Factor

Marka słynie z kolorowych kosmetyków do makijażu, które zapewniają doskonałe krycie. Fluid Max Factor Lasting Performance to produkt ponadczasowy, który trwale matuje i tuszuje wszelkie niedoskonałości. Pół-matowe wykończenie i ochronę skóry przed niekorzystnymi czynnikami zapewnia podkład Miracle Healthy Skin Harmony. Dzięki inteligentnej formule działa na skórę lepiej niż zupełny brak makijażu.

Nowy podkład Max Factor All Day Flawless to kosmetyk 3 w 1 – baza, korektor i podkład, który zapewnia długotrwałe krycie, dające się stopniować w zależności od potrzeb konsumentki. Udoskonalony wygląd cery nadaje także podkład w kompakcie Miracle Touch Skin Perfecting Foundation, którego formuła została wzbogacona o kwas hialuronowy i filtr SPF30.

W ofercie Max Factor znajdziesz nie tylko podkłady i fluidy do twarzy. Pomadki i kredki do ust, tusze do rzęs i kredki do oczu, rozświetlacz oraz róże do policzków przyniosą perfekcyjne wykończenie każdego makijażu. Natomiast jego trwałość przedłużysz utrwalającym sprayem. Jeśli chcesz zdobyć kosmetyki Max Factor, w Drogerii Natura znajdziesz ich szeroki wybór.