Moller's

OMEGA-3 RYBKI

Żelki z Kwasami Omega-3 i Witaminą D3 Dla Dzieci Owocowe 36 szt.

EAN
7070866026110
Möller’s Omega-3 Rybki Żelki z kwasami omega-3 i witaminą D3 dla dzieci Möller’s Omega-3 Rybki to smaczne żelki, które zawierają te same, naturalne kwasy omega-3 i witaminę D3 co Möller’s Tran Norweski i mają pyszny smak! Stanowią zdrowe uzupełnienie diety dzieci w składniki istotne dla prawidłowego wzrostu i funkcjonowania młodego organizmu. Möller’s...
Special Price 22,99 zł Regular Price 28,99 zł
6 zł taniej, oszczędzasz 21%
36 szt. 1 szt. / 0,64 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot
Möller’s Omega-3 Rybki Żelki z kwasami omega-3 i witaminą D3 dla dzieci Möller’s Omega-3 Rybki to smaczne żelki, które zawierają te same, naturalne kwasy omega-3 i witaminę D3 co Möller’s Tran Norweski i mają pyszny smak! Stanowią zdrowe uzupełnienie diety dzieci w składniki istotne dla prawidłowego wzrostu i funkcjonowania młodego organizmu. Möller’s Omega-3 Rybki to pyszne żelki owocowe, bogate w kwasy omega-3 oraz naturalną witaminę D3. Witamina D3 wspomaga przyswajanie wapnia i fosforu w organizmie, przyczynia się do prawidłowego wzrostu kości u dzieci oraz wspomaga odporność. Omega-3 DHA przyczynia się do prawidłowej pracy mózgu i narządu wzroku.* Möller’s Omega-3 Rybki zawiera wysokiej jakości skoncentrowany olej rybi pochodzący z sardynek i sardeli żyjących w ciepłych wodach Ameryki Południowej. Do produkcji Möller’s Omega-3 Rybki wykorzystywane są najnowocześniejsze technologie, aby nasze żelki dostarczały jak największych ilości zdrowych kwasów omega-3 oraz witaminę D3, zachowując pyszny smak. Möller’s Omega-3 Rybki nie zawierają sztucznych substancji słodzących. * 1 przy dziennym spożyciu 250 mg DHA Zalecane dzienne spożycie: dla dzieci powyżej trzeciego roku życia i dorosłych – 2 żelowe rybki. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety. Zawiera substancje słodzące z naturalnych źródeł. Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 lat.
substancje słodzące (ksylitol, sorbitol), skoncentrowany olej z ryb, woda oczyszczona, żelatyna, aromat, przeciwutleniacz (kwas jabłkowy), regulator kwasowości (cytrynian trisodowy), barwnik (ekstrakt z papryki), cholekalcyferol (witamina D3)

Moller's

Żelki z Kwasami Omega-3 i Witaminą D3 Dla Dzieci Owocowe 36 szt.

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe