NATURA EKO DOM

Czystość w domu jest bardzo ważna nie tylko dla zdrowia, ale i dla lepszego samopoczucia. A jeszcze lepiej, gdy możesz o nią zadbać ekologicznymi, naturalnymi środkami. W Drogerii Natura przygotowaliśmy dla ciebie ofertę produktów Natura Eko Dom, z którymi porządki to prawdziwa (i bezpieczna) przyjemność.

NATURA EKO DOM

Ekologiczne porządki z Natura Eko Dom

Natura Eko Dom to dostępna w sieci naszych drogerii linia środków czystości, które zawierają minimum 96% składników pochodzenia naturalnego. Zadbaliśmy o to, aby wszystkie ich receptury były wegańskie, odpowiednie dla osób, które dbają nie tylko o zdrowie, ale i szanują środowisko naturalne. W produktach Natura Eko Dom dedykowanych sprzątaniu gospodarstw domowych nie znajdziesz szkodliwych substancji chemicznych. Nie uświadczysz w nich parabenów, chloru, ani silikonów. Chcemy ci pokazać, że czystość w domu można utrzymać, stosując bezpieczne i naturalne preparaty, które pozostawiają po sobie jedynie porządek i świeży, roślinny zapach. Ponieważ środki czystości Natura Eko Dom są ekologiczne, nie mogło zabraknąć także eko opakowań, które można poddać pełnemu recyklingowi.

Pokochaj czystość z ekologicznymi środkami

Do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni, takich jak armatura łazienkowa, kafelki, zlewozmywaki, kuchenki, czy przypalone garnki polecamy wegańską sodową pastę czyszczącą. Doskonale radzi sobie z trudnymi zabrudzeniami i pozostawia w domu przyjemny zapach czystości. Do mycia powierzchni płaskich, różnego rodzaju podłóg, glazury, terakoty itp. możesz wykorzystać wegański płyn do czyszczenia o zapachu bzu. W ofercie produktów od Natura Eko Dom znajdziesz również płyn do mycia kuchni, płyn do mycia łazienki, zapachowe płyny do mycia naczyń, a także giga rolkę ręcznika papierowego, który wykonano w 100% z makulatury.

Jeśli chcesz jednocześnie cieszyć się naturalną czystością w domu i dbać przy tym o środowisko – wybierz produkty Natura Eko Dom dostępne w Drogerii Natura. Z nimi sprzątanie będzie prawdziwą przyjemnością.