OB

Od momentu powstania tamponów o.b. minęło już 60 lat. Ten czas był prawdziwą rewolucją dla kobiet, które wcześniej podczas menstruacji nie mogły pływać, uprawiały mniej sportu i musiały zostawić w szafie obcisłe spodnie. Dziś dzięki o.b. możesz cieszyć się swobodą wykonywania dowolnej aktywności i nosić wszystkie ubrania, które chcesz – każdego dnia!

OB

Początki marki o.b.

W 1947 roku niemiecki inżynier dr Carl Hahn natknął się na reklamę tamponów w amerykańskim czasopiśmie i wpadł na pomysł: żaden taki produkt nie był dostępny w Niemczech. Postanowił więc wprowadzić go na rynek niemiecki z nadzieją, że zrewolucjonizuje on higienę intymną kobiet podczas menstruacji. Jego pomysł wspierał prawnik oraz zapalona ginekolog i pływaczka, która zajęła się aspektem medycznym opracowywanego produktu.

Wspólnie stworzyli formułę tamponów o.b. Ta elegancka i dyskretna nazwa to skrót od „ohne Binde”, co w języku niemieckim oznacza „bez podpaski”. Nazwa ta szybko zadomowiła się w środowisku kobiet, które doceniły tampony o.b. ze względu na ich dużą chłonność, komfort oraz ochronę wysokiej jakości.

Poznaj świat tamponów o.b.

Tampony o.b. stały się częścią życia milionów kobiet i dziewcząt, które zaufały marce. Wszystkie artykuły higieniczne są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości i poddawane rygorystycznym testom. Dlatego zapewniają bezpieczną ochronę i komfort noszenia.

W Drogerii Natura znajdziesz tampony o.b. z serii:

  • Original
  • ProComfort
  • ProComfort Normal
  • ProComfort Super Plus
  • ProComfort Night.

W każdej serii znajdziesz opakowania z różną ilością sztuk oraz chłonnością tamponów odpowiednie do słabego, umiarkowanego lub intensywnego krwawienia. Markę o.b. polecają ginekolodzy, położne i pediatrzy. O.b. od 40 lat współpracuje także ze szkołami i nauczycielami, aby wspierać kampanie w zakresie szerzenia informacji o higienie intymnej kobiet. Młode dziewczęta otrzymują nawet darmowe materiały i próbki tamponów, aby lepiej zrozumieć potrzeby komfortu swojego ciała. Ty też możesz cieszyć się świeżością w te trudne dni – zaufaj tylko marce o.b.