OLIMP LABS

GOLD-VIT D3 4000

Suplement Diety 90 szt.

EAN
5901330079009
Olimp Gold-Vit D3 4000 to szybki i wygodny sposób na uzupełnienie codziennej diety w wysokiej jakości witaminę D3. Suplement stworzony przez doświadczonych naukowców z nowoczesnego Ośrodka Badawczo-Rozwojowego firmy farmaceutycznej Olimp Laboratories to aż 90 małych, dzielonych tabletek w opakowaniu, które zapewni aż 180 dni regularnej...
29,99 zł
90 szt. 1 szt. / 0,33 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

Olimp Gold-Vit D3 4000 to szybki i wygodny sposób na uzupełnienie codziennej diety w wysokiej jakości witaminę D3. Suplement stworzony przez doświadczonych naukowców z nowoczesnego Ośrodka Badawczo-Rozwojowego firmy farmaceutycznej Olimp Laboratories to aż 90 małych, dzielonych tabletek w opakowaniu, które zapewni aż 180 dni regularnej suplementacji!
Każda z tabletek nie tylko łatwo się dzieli, ale przede wszystkim zawiera optymalną, dzienną porcję witaminy D. To aż 50 µg (2000 j.m.)!
Witamina D, zgodnie z badaniami naukowymi pomaga w prawidłowym:
-    funkcjonowaniu układu odpornościowego i mięśni
-    wchłanianiu/wykorzystywaniu wapnia i fosforu
Oprócz tego, witamina D bierze udział w procesie podziału komórek oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu wapnia we krwi i zachowania zdrowych kości oraz zębów.

Zalecana dzienna porcja zawiera aż 50 µg (2000 j.m.) witaminy D3, co stanowi pół tabletki Olimp Gold-Vit D3 4000. W tym celu należy podzielić tabletkę, co jest niezwykle proste. Można to zrobić używając przecinarki do tabletek lub ręcznie. W przypadku drugiego, alternatywnego rozwiązania, tabletkę należy zwrócić linią podziału ku górze. Następnie trzymając za pomocą kciuków i palców wskazujących obie części, nacisnąć na górną i dolną część tabletki. Warto również pamiętać, aby podczas dzielenia tabletki nie trzymać jej za zakończenia, co może spowodować kruszenie lub nieprawidłowy podział.

substancja wypełniająca – mannitol; cholekalcyferol – wit. D, nośnik – poliwinylopolipirolidon; substancja wypełniająca – celuloza; regulator kwasowości – kwas cytrynowy; substancja wypełniająca – sorbitole; aromat, substancje przeciwzbrylające – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; substancja glazurujaca – kopolimer poliwinylopirolidonu-octanu winylu; substancja słodząca – sukraloza.

OLIMP LABS

Suplement Diety 90 szt.

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe