OLIMP LABS

ZIELONA KAWA PREMIUM

Suplement Diety 30 szt.

EAN
5901330039652
Zielona Kawa PREMIUM to suplement diety w postaci kapsułek, zawierający kompozycję składników roślinnych – ekstraktu z nasion zielonej kawy, standaryzowanego na zawartość 50% kwasu chlorogenowego (ACG) i ekstraktu z nasion guarany; dodatkowo uzupełnioną o chrom.Badania naukowe dowodzą, że:ekstrakt  guarany zawierający kofeinę, przyczyni...
21,99 zł
30 szt. 1 szt. / 0,73 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

Zielona Kawa PREMIUM to suplement diety w postaci kapsułek, zawierający kompozycję składników roślinnych – ekstraktu z nasion zielonej kawy, standaryzowanego na zawartość 50% kwasu chlorogenowego (ACG) i ekstraktu z nasion guarany; dodatkowo uzupełnioną o chrom.

Badania naukowe dowodzą, że:

ekstrakt  guarany zawierający kofeinę, przyczyni się do utrzymania metabolizmu tłuszczy, przez co uczestniczy w kontroli wagi ciała, dodatkowo pomaga utrzymać witalność fizyczną i psychiczną organizmu.
kawa stymuluje aktywność fizyczną i umysłową.
chrom uczestniczy w prawidłowym metabolizmie makroskładników pokarmowych jak węglowodany i tłuszcze, a także w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.
Aktywność fizyczna jest kluczowym czynnikiem dla utrzymania prawidłowej masy ciała. Prawidłowy poziom glukozy jest istotnym czynnikiem ograniczającym wydzielanie insuliny – hormonu, który nasila odkładanie tkanki tłuszczowej,  ponadto ogranicza chęć podjadania pomiędzy posiłkami.

ekstrakt z nasion zielonej kawy (Coffea arabica L.) substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna; ekstrakt z nasion guarany (Paullinia cupana Kunth), substancje przeciwzbrylające – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; chlorek chromu (III) – chrom, kapsułka (składniki otoczki – żelatyna, barwnik: E 171).

OLIMP LABS

Suplement Diety 30 szt.

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe