OLIVIA GARDEN

Rozczesywanie splątanych włosów to koszmar? Teraz już nie! Jeżeli znajdziesz dobrą szczotkę, to szybko zapomnisz o problemie z ułożeniem oraz utrzymaniem fryzury. Akcesoria Olivia Garden sprawią, że codzienne czesanie będzie przyjemnością i zawsze zakończy się sukcesem.

Belgijska marka produkująca szczotki do włosów

Olivia Garden to marka założona pod koniec lat 60. w Belgii. Od samego początku dała się poznać jako firma wizjonerska, znająca i celnie odpowiadająca na potrzeby wszystkich kobiet. Akcesoria fryzjerskie sygnowane logo tej firmy szybko zagościły w cenionych salonach urody na całym świecie. Skradły też serca polskich stylistów, a potem klientek. Skąd taka sympatia? Szczotki Olivia Garden uchodzą za:

  • bardzo wytrzymałe,
  • eleganckie,
  • wygodne w użytkowaniu,
  • ekologiczne (firma dużą wagę przywiązuje do troski o środowisko naturalne).

W kolekcjach marki znalazło się wiele rodzajów szczotek, które odpowiadają różnym potrzebom. Klientki naszej drogerii mogą skorzystać z produktów dedykowanych do stylizowania fryzur, modelowania uczesań, masażu głowy. Korzystanie z tych niezwykłych akcesoriów do włosów to prawdziwa przyjemność z uwagi na takie detale jak:

  • antypoślizgowy, ergonomiczny uchwyt,
  • antystatyczne włosie,
  • odporność na wysoką temperaturę (możliwość korzystania ze szczotki podczas suszenia włosów),
  • miękka poduszeczka, która nie powoduje podrażnień skóry głowy.

Szczotki Olivia Garden w naszej ofercie

Chcesz pielęgnować włosy w mądry sposób? Korzystając z akcesoriów, które nie niszczą cebulek ani nie powodują łamliwości kosmyków? Wypróbuj markowe szczotki Olivia Garden w kilku wersjach do wyboru. Warte uwagi są produkty z nowej linii Ceramic + Icon z jonizowanymi główkami czy Healthy Hair unoszące włosy już u nasady. Do użytkowania z suszarką polecamy Nano Thermic, a więc szczotki mające poduszkę z jonizacją, które podczas czesania zamykają łuski włosów.

Wybierz produkty Olivia Garden, które najbardziej odpowiadają Ci pod względem konstrukcji funkcji oraz estetyki. Zamów je wygodnie w internetowej Drogerii Natura z gwarancją niskich cen oraz szybkiej wysyłki!