(0)
heart icon

DR HUGGY Żwirek Silikonowy Premium Dla Kotów Bezzapachowy 1 szt.

5902205066230
Dr. Huggy PREMIUM - żwirek silikonowy, bezzapachowy dla kotów 3,8 l Dr. Huggy jest marką produktów przygotowaną z myślą o najbardziej wymagających kotach i ich właścicielach. Wyróżnia go wysoka jakość surowców (granulek), szybkie wchłanianie cieczy i nieprzyjemnych zapachów oraz wyjątkowa wydajność. Błyskawicznie wchłania w 5 sekund i zatrzymuje nieprzyjemny...

12.79 zł

13.49 zł

0.70 zł taniej, oszczędzasz 5%

1 szt. 1 szt. / 12.79 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Dr. Huggy PREMIUM - żwirek silikonowy, bezzapachowy dla kotów 3,8 l Dr. Huggy jest marką produktów przygotowaną z myślą o najbardziej wymagających kotach i ich właścicielach. Wyróżnia go wysoka jakość surowców (granulek), szybkie wchłanianie cieczy i nieprzyjemnych zapachów oraz wyjątkowa wydajność. Błyskawicznie wchłania w 5 sekund i zatrzymuje nieprzyjemny zapach, a w 30 sekund nadmiar cieczy paruje pozostawiając kuwetę wolną od nieprzyjemnych zapachów.
 • Dr. Huggy PREMIUM - żwirek silikonowy, bezzapachowy dla kotów 3,8 l Dr. Huggy jest marką produktów przygotowaną z myślą o najbardziej wymagających kotach i ich właścicielach. Wyróżnia go wysoka jakość surowców (granulek), szybkie wchłanianie cieczy i nieprzyjemnych zapachów oraz wyjątkowa wydajność. Błyskawicznie wchłania w 5 sekund i zatrzymuje nieprzyjemny zapach, a w 30 sekund nadmiar cieczy paruje pozostawiając kuwetę wolną od nieprzyjemnych zapachów.
 • Głównym składnikiem jest ditlenek krzemu, który nie jest toksyczny, jest bezzapachowy, przyjazny środowisku. Stanowią go białe szkliste granulki, o dużej chłonności, eliminujące brzydki zapach i stanowiące ochronę antybakteryjną. Charakteryzują się dużą wydajnością i zdolnością wiązania przykrych zapachów.
 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %