20-26.09 • DARMOWA DOSTAWA przy zakupach za min. 49 zł z kategorii ogród Wpisz kod: NATURA •  Sprawdź produkty ››

Rated 0 stars out of 5
(0)
heart icon

DR HUGGY Żwirek Silikonowy Premium Dla Kotów Bezzapachowy 1 szt.

5902205066230
Dr. Huggy PREMIUM - żwirek silikonowy, bezzapachowy dla kotów 3,8 l Dr. Huggy jest marką produktów przygotowaną z myślą o najbardziej wymagających kotach i ich właścicielach. Wyróżnia go wysoka jakość surowców (granulek), szybkie wchłanianie cieczy i nieprzyjemnych zapachów oraz wyjątkowa wydajność. Błyskawicznie wchłania w 5 sekund i zatrzymuje nieprzyjemny...

DR HUGGY heart icon
Żwirek Silikonowy Premium Dla Kotów Bezzapachowy 1 szt.

5902205066230
Rated 0 stars out of 5
(0)

Produkt tymczasowo

boxclose icon boxclose icon

Dr. Huggy PREMIUM - żwirek silikonowy, bezzapachowy dla kotów 3,8 l Dr. Huggy jest marką produktów przygotowaną z myślą o najbardziej wymagających kotach i ich właścicielach. Wyróżnia go wysoka jakość surowców (granulek), szybkie wchłanianie cieczy i nieprzyjemnych zapachów oraz wyjątkowa wydajność. Błyskawicznie wchłania w 5 sekund i zatrzymuje nieprzyjemny zapach, a w 30 sekund nadmiar cieczy paruje pozostawiając kuwetę wolną od nieprzyjemnych zapachów.
 • Dr. Huggy PREMIUM - żwirek silikonowy, bezzapachowy dla kotów 3,8 l Dr. Huggy jest marką produktów przygotowaną z myślą o najbardziej wymagających kotach i ich właścicielach. Wyróżnia go wysoka jakość surowców (granulek), szybkie wchłanianie cieczy i nieprzyjemnych zapachów oraz wyjątkowa wydajność. Błyskawicznie wchłania w 5 sekund i zatrzymuje nieprzyjemny zapach, a w 30 sekund nadmiar cieczy paruje pozostawiając kuwetę wolną od nieprzyjemnych zapachów.
 • Głównym składnikiem jest ditlenek krzemu, który nie jest toksyczny, jest bezzapachowy, przyjazny środowisku. Stanowią go białe szkliste granulki, o dużej chłonności, eliminujące brzydki zapach i stanowiące ochronę antybakteryjną. Charakteryzują się dużą wydajnością i zdolnością wiązania przykrych zapachów.
 • 0

  0 opinii

  Rated 0 stars out of 5
  (0)
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  5
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  4
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  3
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  2
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  1
  0 %