DR HUGGY

Żwirek Silikonowy Premium Dla Kotów Bezzapachowy 1 szt.

EAN
5902205066230
Dr. Huggy PREMIUM - żwirek silikonowy, bezzapachowy dla kotów 3,8 l Dr. Huggy jest marką produktów przygotowaną z myślą o najbardziej wymagających kotach i ich właścicielach. Wyróżnia go wysoka jakość surowców (granulek), szybkie wchłanianie cieczy i nieprzyjemnych zapachów oraz wyjątkowa wydajność. Błyskawicznie wchłania w 5 sekund i zatrzymuje...
13,35 zł
1 szt. 1 szt. / 13,35 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot
Dr. Huggy PREMIUM - żwirek silikonowy, bezzapachowy dla kotów 3,8 l Dr. Huggy jest marką produktów przygotowaną z myślą o najbardziej wymagających kotach i ich właścicielach. Wyróżnia go wysoka jakość surowców (granulek), szybkie wchłanianie cieczy i nieprzyjemnych zapachów oraz wyjątkowa wydajność. Błyskawicznie wchłania w 5 sekund i zatrzymuje nieprzyjemny zapach, a w 30 sekund nadmiar cieczy paruje pozostawiając kuwetę wolną od nieprzyjemnych zapachów.
Głównym składnikiem jest ditlenek krzemu, który nie jest toksyczny, jest bezzapachowy, przyjazny środowisku. Stanowią go białe szkliste granulki, o dużej chłonności, eliminujące brzydki zapach i stanowiące ochronę antybakteryjną. Charakteryzują się dużą wydajnością i zdolnością wiązania przykrych zapachów.

DR HUGGY

Żwirek Silikonowy Premium Dla Kotów Bezzapachowy 1 szt.

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe