Wyjątkowe zapachy nawet 80% taniej  •  Sprawdź ››

Rated 0 stars out of 5
(0)
heart icon

Maybelline New York Podkład 110 Porcelain 30 ml

3600531324506
Podkład Fit me ujednolica koloryt i widocznie wygładza skórę. Jego formuła pozwala kontrolować świecenie skóry i sprawia, że pory stają się mniej widoczne. Nadaje długotrwały efekt matowej skóry. Sprawia, że problemy z niedoskonałą teksturą skóry są widocznie zredukowane. Widocznie ukrywa pory. Podkład absorbuje sebum, daje poczucie komfortu i redukuje błysz...

Maybelline New York heart icon
Podkład 110 Porcelain 30 ml

3600531324506
Rated 0 stars out of 5
(0)

25.99 zł

33.99 zł

8.00 zł taniej, oszczędzasz 24%

30 ml 1 ml / 0.87 zł

 • Darmowa dostawa od 199 zł
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Podkład Fit me ujednolica koloryt i widocznie wygładza skórę. Jego formuła pozwala kontrolować świecenie skóry i sprawia, że pory stają się mniej widoczne. Nadaje długotrwały efekt matowej skóry. Sprawia, że problemy z niedoskonałą teksturą skóry są widocznie zredukowane. Widocznie ukrywa pory. Podkład absorbuje sebum, daje poczucie komfortu i redukuje błyszczenie twarzy na wiele godzin. Podkład dopasowuje się do tekstury pozostawiając skórę jednolitą i maskując niedoskonałości. 1. Podkład ujednolica koloryt i widocznie wygładza skórę. Formuła sprawia, ze pory staja się mniej widoczne. 2. Produkt pozwala kontrolować świecenie skóry. 3. Formuła oferuje efekt naturalnego wykończenia makijażu – bez efektu maski i podkreślonych porów. 4. Produkt daje matowe wykończenie makijażu. Podkład ma lekka konsystencje, która doskonale współgra ze struktura skóry– dopasowuje się do jej tekstury nie podkreślając niedoskonałości i porów.
 • Podkład Fit me ujednolica koloryt i widocznie wygładza skórę. Jego formuła pozwala kontrolować świecenie skóry i sprawia, że pory stają się mniej widoczne. Nadaje długotrwały efekt matowej skóry. Sprawia, że problemy z niedoskonałą teksturą skóry są widocznie zredukowane. Widocznie ukrywa pory. Podkład absorbuje sebum, daje poczucie komfortu i redukuje błyszczenie twarzy na wiele godzin. Podkład dopasowuje się do tekstury pozostawiając skórę jednolitą i maskując niedoskonałości. 1. Podkład ujednolica koloryt i widocznie wygładza skórę. Formuła sprawia, ze pory staja się mniej widoczne. 2. Produkt pozwala kontrolować świecenie skóry. 3. Formuła oferuje efekt naturalnego wykończenia makijażu – bez efektu maski i podkreślonych porów. 4. Produkt daje matowe wykończenie makijażu. Podkład ma lekka konsystencje, która doskonale współgra ze struktura skóry– dopasowuje się do jej tekstury nie podkreślając niedoskonałości i porów.
 • 0

  0 opinii

  Rated 0 stars out of 5
  (0)
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  5
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  4
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  3
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  2
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  1
  0 %