(0)
heart icon

MAYBELLINE NEW YORK LASH SENSATIONAL Tusz Do Rzęs Wodoodporny 9 ml

3600531143657
Lash Sensational zwiększa objętość rzęs, definiując każdą rzęsę z osobna i nadając efekt wachlarza, od kącika do kącika. Zaokrąglony kształt szczoteczki o zróżnicowanej strukturze pozwala na dotarcie nawet do najkrótszych rzęs. Lekka formuła – bez sklejania rzęs: - mała zawartość wosków, - lekka formuła wydobywająca intensywną czerń, - lekkość formuły i kszt...

29.99 zł

39.99 zł

10.00 zł taniej, oszczędzasz 25%

9.5 ml 1 ml / 3.16 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Lash Sensational zwiększa objętość rzęs, definiując każdą rzęsę z osobna i nadając efekt wachlarza, od kącika do kącika. Zaokrąglony kształt szczoteczki o zróżnicowanej strukturze pozwala na dotarcie nawet do najkrótszych rzęs. Lekka formuła – bez sklejania rzęs: - mała zawartość wosków, - lekka formuła wydobywająca intensywną czerń, - lekkość formuły i kształt szczoteczki pozwalają na nakładanie maskary bez tworzenia nieestetycznych grudek.
 • Lash Sensational zwiększa objętość rzęs, definiując każdą rzęsę z osobna i nadając efekt wachlarza, od kącika do kącika. Zaokrąglony kształt szczoteczki o zróżnicowanej strukturze pozwala na dotarcie nawet do najkrótszych rzęs. Lekka formuła – bez sklejania rzęs: - mała zawartość wosków, - lekka formuła wydobywająca intensywną czerń, - lekkość formuły i kształt szczoteczki pozwalają na nakładanie maskary bez tworzenia nieestetycznych grudek.
 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %