(0)
heart icon

MELICA ORGANIC Żel 2 w 1 Zabawny Niedźwiedź 300 ml

4770416003310
Płyn do mycia ciała i włosów dla dzieci.Delikatny produkt do codziennej pielęgnacji skóry i włosów dziecka. Zawiera ekstrat z aloesu który nawilża i łagodzi skórę oraz proteiny pszeniczne, które wzmacniają włosy. Nie działa drażniąco na oczy ani na skórę.Testowany dermatologicznie. Zawiera ekstrakt z dzikiego fiołka, który nawilża i łagodzi skórę. Słodki...

MELICA heart icon
ORGANIC Żel 2 w 1 Zabawny Niedźwiedź 300 ml

4770416003310
(0)

14.29 zł

15.99 zł

1.70 zł taniej, oszczędzasz 11%

300 ml 1 ml / 0.05 zł

 • Darmowa dostawa
 • Szybka wysyłka zamówienia
 • 14 dni na zwrot
Płyn do mycia ciała i włosów dla dzieci.Delikatny produkt do codziennej pielęgnacji skóry i włosów dziecka. Zawiera ekstrat z aloesu który nawilża i łagodzi skórę oraz proteiny pszeniczne, które wzmacniają włosy. Nie działa drażniąco na oczy ani na skórę.Testowany dermatologicznie. Zawiera ekstrakt z dzikiego fiołka, który nawilża i łagodzi skórę. Słodki aromat jest szczególnie atrakcyjny dla dzieci. Warstwę lipidową wspierają suplementy, które zapobiegają niepożądanemu odstłuszczaniu i wysuszaniu skóry.
 • Płyn do mycia ciała i włosów dla dzieci.Delikatny produkt do codziennej pielęgnacji skóry i włosów dziecka. Zawiera ekstrat z aloesu który nawilża i łagodzi skórę oraz proteiny pszeniczne, które wzmacniają włosy. Nie działa drażniąco na oczy ani na skórę.Testowany dermatologicznie. Zawiera ekstrakt z dzikiego fiołka, który nawilża i łagodzi skórę. Słodki aromat jest szczególnie atrakcyjny dla dzieci. Warstwę lipidową wspierają suplementy, które zapobiegają niepożądanemu odstłuszczaniu i wysuszaniu skóry.
 • Aqua,sodium, lauryl sarcosinate,cocamidopropyl ,betaine, sodium coco sulfate,hydrolyzed wheat protein, coco glucoside,grycelyl olate,sodium chloride,glycerin, aloe barbadensis leaf extract,sodium benzoate ,potassium sorbate,polyquaternium-10,parfum,citric acid.
 • 0

  0 opinii

  (0)
  (0)
  5
  0 %
  (0)
  4
  0 %
  (0)
  3
  0 %
  (0)
  2
  0 %
  (0)
  1
  0 %