PO GOLENIU

PO GOLENIU

(40 produktów)

Kosmetyki po goleniu dla mężczyzn

Golenie to podstawowy męski rytuał pielęgnacyjny. Pamiętaj jednak, że Twoja skóra po kontakcie z ostrzami maszynki, a nawet golarki, może być podrażniona. Dlatego warto o nią zadbać, stosując odpowiednie kosmetyki po goleniu. Takie, które ukoją, odświeżą i nawilżą cerę. Wszystko, czego potrzebujesz po goleniu, znajdziesz w tej kategorii. Poznaj bliżej nasze propozycje i zamów z dostawą do domu!

Jaki balsam po goleniu dla mężczyzn?

To nie jedyne pytanie, które nasuwa się na myśl. Balsam, a może woda po goleniu? Oba kosmetyki sprawdzą się tuż po usunięciu twardego zarostu. Musisz jednak pamiętać, że istnieje między nimi zasadnicza różnica. Jaka?

To proste:

·         balsam po goleniu jest produktem o bardziej kremowej formule, która łagodnie pielęgnuje i koi skórę – jest odpowiedniejszy zwłaszcza wówczas, jeśli jest ona podatna na powstawanie różnego rodzaju podrażnień,

·         woda po goleniu ma zazwyczaj bardziej odświeżającą formułę, często zawiera też alkohol, który wspiera dezynfekcję podrażnionych miejsc i szybko się ulatnia.

Jednak, to nie jedyne produkty po goleniu, po które możesz sięgnąć. W gamie nowoczesnych kosmetyków znajdziesz także żele – łączące najlepsze właściwości balsamów i wód – oraz kremy po goleniu. Te ostatnie warto zastosować już po dokładnym oczyszczeniu i osuszeniu skóry – aby zapewnić jej odpowiednie nawilżenie oraz ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.

Nie tylko produkty po goleniu

Nie każdy mężczyzna goli się codziennie. Obecnie modny jest dobrze wypielęgnowany zarost. Dlatego w tej kategorii możesz również znaleźć szereg produktów barberskich – m.in. olejki oraz pomady do pielęgnowania brody, a także kremy, które możesz stosować, również nosząc zarost. Jednym słowem: niezależnie od tego, czy lubisz, gdy Twoja twarz jest idealnie gładka, czy preferujesz 3-dniowy (lub dłuższy!) zarost – zapoznaj się z produktami w tej kategorii i zapewnij sobie najlepszą pielęgnację.