ZAPACHY

ZAPACHY

(80 produktów)

Zapach to Twoja wizytówka. Odpowiednia kompozycja aromatów wpływa na to, w jaki sposób odbierają Cię inni. Może Ci też dodać pewności siebie i wprawić w dobry nastrój. Natura to miejsce, gdzie znajdziesz zarówno perfumy męskie, jak również wody kolońskie, wody toaletowe oraz inne produkty zapachowe, przy pomocy których na nowo zdefiniujesz swój styl. Odkryj świat intrygujących kompozycji, odpowiednich zarówno na co dzień, jak i do pracy oraz na ważne spotkania i zamów w atrakcyjnej cenie!

Zapachy dla mężczyzn, które intrygują

Szukasz typowo męskiego zapachu? Takiego, w którym przewijają się świeże, cytrusowe nuty? A może preferujesz te ziołowe lub cięższe, korzenne? Możliwości jest bardzo wiele, a to, w którą stronę pójdziesz, zależy wyłącznie od Twoich preferencji – zwłaszcza, że w Drogeriach Natura perfumy są dostępne w dziesiątkach wariantów.

Lubisz sportowe klimaty i jesteś aktywną osobą? Sprawdź zapachy Adidas dla mężczyzn – ta marka, poza antyperspirantami, oferuje również wody toaletowe. Perfumy z tej linii doskonale dopełniają nutę dezodorantu, nadając mu wyrazistości. Szukasz czegoś bardziej unikalnego? Odkryj np. zapachy marki Jaguar. Te perfumy w Drogerii Natura cieszą się coraz większą popularnością. Czekają na Ciebie także produkty z wyższej półki, np. sygnowane przez Davida Beckhama, Paco Rabanne, Jean Paula Gaultier i wiele innych!

Zapachy: perfumy dla mężczyzn, woda toaletowa czy woda po goleniu?

Kosmetyki zapachowe niejedno mają imię. Dlatego, wybierając ich odpowiednią wersję dla siebie, zwróć uwagę na to, z jakim produktem masz tak naprawdę do czynienia. Każdy wyróżnia się innymi właściwościami.

·         Perfumy męskie zawierają najsilniej skoncentrowane ze wszystkich substancje eteryczne. Dlatego wyróżniają się największą trwałością i intensywnością zapachu. Wybieraj je zwłaszcza na wieczorne wyjścia. Szukaj ich pod oznaczeniem „woda perfumowana” lub „eau de parfum”.

·         Woda toaletowa jest mniej skoncentrowanym zapachem męskim niż perfumy, dlatego idealnie sprawdza się na co dzień. Aplikując ją, nadajesz ciału aromatu, odpowiedniego również do pracy czy na spotkanie ze znajomymi.

·         Woda kolońska ma przede wszystkim za zadanie odświeżenie skóry, np. po goleniu. Zazwyczaj zawiera sporo alkoholu, przez co szybko odparowuje.

Sprawdź również dezodoranty w atomizerze – użycie ich to szybki sposób na „podbicie” przyjemnego zapachu w ciągu dnia.