Wody toaletowe

Wody toaletowe

(38 produktów)

Zapach odgrywa istotną rolę w kreowaniu wizerunku i ma wpływ na to, jak postrzegają cię inni. Dobierając odpowiednie kosmetyki zapachowe, możesz podkreślić swój charakter i osobowość. Przy zakupie perfum, oprócz osobistych preferencji, należy także uwzględnić ich przeznaczenie oraz okoliczności, w jakich będziesz używał zapachu. Nie wszystkie kompozycje sprawdzą się na co dzień i będą uniwersalnym wyborem na każdą okazję. W nasze ofercie znajdziesz jednak tak wiele propozycji, że z łatwością dobierzesz wodę toaletową, która będzie idealnie do ciebie pasować.

Rodzaje wód toaletowych męskich

Kosmetyki zapachowe dzieli się ze względu na stężenie olejków eterycznych w alkoholu. Największą trwałością charakteryzują się perfumy, co jednocześnie przekłada się na ich wysoką cenę. Alternatywą dla drogich produktów są wody toaletowe, które stanowią odpowiedniki luksusowych perfum. Mimo niższej zawartości olejków eterycznych mogą równie długo utrzymywać się na skórze, pod warunkiem, że wybierzesz kosmetyk wysokiej jakości. Takie zapachy znajdziesz w naszej ofercie, gdzie możemy ci zaproponować męskie wody toaletowe znanych marek, takich jak:

·        Bi-es,

·        David Beckham,

·        Mexx,

·        Givenchy,

·        Giorgio Armani,

·        Calvin Klein,

·        Paco Rabanne,

·        Dolce&Gabbana.

W sprzedaży mamy również męskie wody toaletowe drogeryjnych marek, jak np. zapachy La Rive czy Fabio Verso. Perfumy są sprzedawane we flakonach o różnej pojemności i występują w wielu kategoriach cenowych.

Jak wybrać wodę toaletową męską?

Planując zakup wody toaletowej męskiej, której nie znasz, warto kierować się informacjami dotyczącymi nut zapachowych. Określają one rodzaj perfum w zależności od tego, jakie olejki etetryczne w nich przeważają. Na tej podstawie wyróżnia się wody toaletowe piżmowe, szyprowe, drzewne, orientalne czy cytrusowe. Pomoże ci to określić, który typ zapachu bardziej pasuje do twojego stylu i sprawdzi się w określonej sytuacji. Na wieczorne wyjścia i specjalne okazje sprawdzą się mocniejsze kompozycje drzewne czy orientalne, natomiast na co dzień możesz zdecydować się na lekkie i orzeźwiające wody toaletowe.

Zapraszamy do zapoznania z pełnym asortymentem naszej drogerii!