MISTERO MILANO

ELASTIC BOW

Naklejki Do Paznokci Silver 1 szt.

EAN
5902721051215
Zależy Ci na szybkiej zmianie klasycznej, jednokolorowej stylizacji paznokci? Chciałabyś mieć na nich dokładne zdobienia i różne kształty, lecz nie masz do tego czasu lub odpowiednich umiejętności? Jeżeli lubisz błyszczeć, to powinnaś się zainteresować naszymi naklejkami do paznokci. Pozwolą Ci one na błyskawiczne stworzenie zachwycającego manicure. To...
13,90 zł
1 szt. 1 szt. / 13,90 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

Zależy Ci na szybkiej zmianie klasycznej, jednokolorowej stylizacji paznokci? Chciałabyś mieć na nich dokładne zdobienia i różne kształty, lecz nie masz do tego czasu lub odpowiednich umiejętności? Jeżeli lubisz błyszczeć, to powinnaś się zainteresować naszymi naklejkami do paznokci. Pozwolą Ci one na błyskawiczne stworzenie zachwycającego manicure. To propozycja dla najbardziej wymagających kobiet. Wystarczy, że przykleisz wybrany wzór na pomalowane paznokcie. Aplikacja naklejek jest szybka, prosta i każda z nas sobie z nią poradzi. Do ich naklejenia potrzebujesz pęsety, która umożliwi Ci przeniesienie naklejki z opakowania na paznokieć.

 

Naklejki do paznokci Elastic Bow Silver Mistero Milano to złote wzory w formie łuków. Naklejki są dostępne w aż sześciu rozmiarach. Dzięki temu możesz na jednym paznokci nakleić jedną lub kilka sztuk. Naklejki są bardzo wytrzymałe. Nie rozrywają się ani nie odklejają od paznokci. Są dobrą propozycją dla minimalistek, które chcą pięknie wyglądać, a jednocześnie nie zamierzają spędzać długich godzin w salonie kosmetycznym.

MISTERO MILANO

Naklejki Do Paznokci Silver 1 szt.

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe