20-26.09 • DARMOWA DOSTAWA przy zakupach za min. 49 zł z kategorii ogród Wpisz kod: NATURA •  Sprawdź produkty ››

Rated 0 stars out of 5
(0)
heart icon

MISTERO MILANO Lakier Hybrydowy Blu Profondo Morska Głębina 7 ml

5902721062853
Lakier hybrydowy Morska Głębina ma przepiękny odcień turkusu. Jest bardzo interesującym połączeniem niebieskiego oraz zielonego. Jest spokojny i jednocześnie wyrazisty. Spodoba się kobietom, które mają artystyczną duszę. To dobry wybór na jesień i lato. W sezonie jesiennym możesz go łączyć ze złotem i z brązem, a w sezonie letnim możesz malować nim całe pazn...

MISTERO MILANO heart icon
Lakier Hybrydowy Blu Profondo Morska Głębina 7 ml

5902721062853
Rated 0 stars out of 5
(0)

Produkt tymczasowo

boxclose icon boxclose icon

Lakier hybrydowy Morska Głębina ma przepiękny odcień turkusu. Jest bardzo interesującym połączeniem niebieskiego oraz zielonego. Jest spokojny i jednocześnie wyrazisty. Spodoba się kobietom, które mają artystyczną duszę. To dobry wybór na jesień i lato. W sezonie jesiennym możesz go łączyć ze złotem i z brązem, a w sezonie letnim możesz malować nim całe paznokcie. Turkusowy lakier hybrydowy Morska Głębina polecamy dla Pań, które są intrygujące, tajemnicze i jednocześnie pewne siebie. Taki manicure będzie dobrze wyglądał w połączeniu ze zwiewnymi sukienkami i płaszczami.
 • Lakier hybrydowy Morska Głębina ma przepiękny odcień turkusu. Jest bardzo interesującym połączeniem niebieskiego oraz zielonego. Jest spokojny i jednocześnie wyrazisty. Spodoba się kobietom, które mają artystyczną duszę. To dobry wybór na jesień i lato. W sezonie jesiennym możesz go łączyć ze złotem i z brązem, a w sezonie letnim możesz malować nim całe paznokcie. Turkusowy lakier hybrydowy Morska Głębina polecamy dla Pań, które są intrygujące, tajemnicze i jednocześnie pewne siebie. Taki manicure będzie dobrze wyglądał w połączeniu ze zwiewnymi sukienkami i płaszczami.
 • 0

  0 opinii

  Rated 0 stars out of 5
  (0)
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  5
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  4
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  3
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  2
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  1
  0 %