Stylowy powrót z wakacji Produkty do pielęgnacji i makijażu dla mamy i córki •  Sprawdź ››

Rated 0 stars out of 5
(0)
heart icon

MISTERO MILANO Lakier Hybrydowy Nudo Polveroso Nudowy Pudrowy 7 ml

5902721062792
Lakier hybrydowy Nudowy Pudrowy jest niesamowicie delikatnym, cielistym odcieniem beżu. Przywodzi na myśl płatki stokrotek, które są delikatnie zaróżowione na samych końcach. Malując paznokcie tym lakierem, możesz się poczuć, jakbyś była na łące pełnej stokrotek. Ten lakier hybrydowy będzie doskonałym wyborem dla kobiet, które lubią subtelny manicure. Bardzo...

MISTERO MILANO heart icon
Lakier Hybrydowy Nudo Polveroso Nudowy Pudrowy 7 ml

5902721062792
Rated 0 stars out of 5
(0)

Produkt tymczasowo

boxclose icon boxclose icon

Lakier hybrydowy Nudowy Pudrowy jest niesamowicie delikatnym, cielistym odcieniem beżu. Przywodzi na myśl płatki stokrotek, które są delikatnie zaróżowione na samych końcach. Malując paznokcie tym lakierem, możesz się poczuć, jakbyś była na łące pełnej stokrotek. Ten lakier hybrydowy będzie doskonałym wyborem dla kobiet, które lubią subtelny manicure. Bardzo ładnie łączy się zarówno z jeansowymi stylizacjami, jak i z dresscodem. Pudrowy lakier hybrydowy to dobry wybór do wszystkich letnich stylizacji. Jest elegancki i kobiecy. Dobre prezentuje się w towarzystwie kolorów ziemi, zarówno na paznokciach, jak i na ubraniach.
 • Lakier hybrydowy Nudowy Pudrowy jest niesamowicie delikatnym, cielistym odcieniem beżu. Przywodzi na myśl płatki stokrotek, które są delikatnie zaróżowione na samych końcach. Malując paznokcie tym lakierem, możesz się poczuć, jakbyś była na łące pełnej stokrotek. Ten lakier hybrydowy będzie doskonałym wyborem dla kobiet, które lubią subtelny manicure. Bardzo ładnie łączy się zarówno z jeansowymi stylizacjami, jak i z dresscodem. Pudrowy lakier hybrydowy to dobry wybór do wszystkich letnich stylizacji. Jest elegancki i kobiecy. Dobre prezentuje się w towarzystwie kolorów ziemi, zarówno na paznokciach, jak i na ubraniach.
 • 0

  0 opinii

  Rated 0 stars out of 5
  (0)
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  5
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  4
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  3
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  2
  0 %
  Rated 1 stars out of 5
  (0)
  1
  0 %