MUGGA

Roll-on Na Komary, Kleszcze i Meszki Extra Strong Deet 50% 50 ml

EAN
5411649089878
Działa odstraszająco na komary (europejskie), kleszcze, meszki, muchy, bąki( muchy końskie), kuczmany, moskity i roztocza. Pojedyncza aplikacja chroni średnio przez 12 godzin od zastosowania w klimacie umiarkowanym, oraz 7-10 godzin w klimacie tropikalnym. SPOSÓB UŻYCIA: Za pomocą kulki rozprowadzić niewielką ilość produktu na odsłonięte części ciała,...
Special Price 25,99 zł Regular Price 32,99 zł
7 zł taniej, oszczędzasz 21%
50 ml 1 ml / 0,52 zł
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Szybka wysyłka zamówienia
  • 14 dni na zwrot

Działa odstraszająco na komary (europejskie), kleszcze, meszki, muchy, bąki( muchy końskie), kuczmany, moskity i roztocza. Pojedyncza aplikacja chroni średnio przez 12 godzin od zastosowania w klimacie umiarkowanym, oraz 7-10 godzin w klimacie tropikalnym.

SPOSÓB UŻYCIA: Za pomocą kulki rozprowadzić niewielką ilość produktu na odsłonięte części ciała, a następnie równomiernie rozsmarować. Stosować raz dziennie.

Nie stosować u dzieci poniżej 18 roku życia. Zaleca się aby przed podróżą do krajów tropikalnych zasięgnąć porady certyfikowanego lekarza medycyny podróży, który może zarekomendować odmienne warunki stosowania. Nie aplikuj na plastik, tkaniny syntetyczne oraz malowane i lakierowane powierzchnie.

DEET 50% N,N-Diethyl-meta-toluamide 500 g/L

MUGGA

Roll-on Na Komary, Kleszcze i Meszki Extra Strong Deet 50% 50 ml

Twoja ocena
Napisz w kilku słowach, jak oceniasz ten produkt.

* - pole obowiązkowe